AC 2 alınır mı?

Salvatorio

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bildiğiniz gib Assassin's Creed 2 indirimde. Onu almayı düşünüyorum. Hikaye açısından iyi midir veya daha iyi oyun öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre AC serisinin en iyi hikayesine ve ana karakterine sahip. Seriyi bugünlere getiren oyundur. Seri bir ağaçsa AC 2 bu serinin köküdür. Sanırım 13 lira bir şeydi kesinlikle oynamanızı öneririm.

Bildiğiniz gib Assassin's Creed 2 indirimde. Onu almayı düşünüyorum. Hikaye açısından iyi midir veya daha iyi oyun öneriniz var mı?

Serinin en iyi oyunudur net hikaye açısından karaktere gelirsek 1 saat oynadıktan sonra Ezio'ya hayran olmazsanız bir şey bilmiyorum ama oyun biraz kolay ve takip görevleri can sıkıyor.

Bence kesinlikle almalısınız. Eski bir oyun olmasına rağmen karakterleri ve hikayesi oldukça iyi anlatılmış ve insanın içine işliyor. Sistem gereksinimleride düşük bir oyun olduğundan akıcı oynarsınız. Size keyifli saatler geçirteceğine inanıyorum.

Oyuna başlamadan ilk oyunun hikayesini kısa özet olarak YouTube'dan izlemenizi tavsiye ederim. Ben öyle yapıp başladım ve iyi ki de başlamışım. Oyunlara olan bakış açımı değiştirdi AC 2. ayrıca imkanınız varsa ve beğenirseniz kesinlikle AC Brotherhood ve AC Revelations'ta satın alın.

Aldım şu an iniyor hepinize teşekkürler. :)
Oyuna başlamadan ilk oyunun hikayesini kısa özet olarak YouTube'dan izlemenizi tavsiye ederim. Ben öyle yapıp başladım ve iyi ki de başlamışım. Oyunlara olan bakış açımı değiştirdi AC 2. ayrıca imkanınız varsa ve beğenirseniz kesinlikle AC Brotherhood ve AC Revelations'ta satın alın.

Gameplay videolarına baktım yakın zamanda onları da almayı düşünüyorum önerileriniz için teşekkürler. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı