AC 2 Son Suikastçi Mezarını Geçemiyorum

RegoslaX

Hectopat
Daha fazla  
AC 2 Son Suikastçi Mezarını Geçemiyorum. Son suikastçi mezarında sağ üstteki tahtaya atlıyamıyorum. Hangi tuşa basarsam basayım olmuyor.

Orijinalinde bende aynı sorunu yaşamıştım. O yüzden Altair'in setini tamamlamadan oyunu bitirmiştim. Sırf belki bende bir sorun olmuştur diye tekrar başladım oyuna. Ama henüz oraya gelmedim.

Hocam çözdüm.
O kısıma geldiğinizde önce duvara tırmanmaya çalışın. Normal olarak tutunacak bir yer olmadığı için karakterinizin yapacağı hareket ayaklarıyla biraz düz duvarda yürüyüp geri inmek olacak. Tam geri inmesinden önce sağ taraftaki yere tutunmak için atlarsaniz devam edebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam çözdüm.
O kısıma geldiğinizde önce duvara tırmanmaya çalışın. Normal olarak tutunacak bir yer olmadığı için karakterinizin yapacağı hareket ayaklarıyla biraz düz duvarda yürüyüp geri inmek olacak. Tam geri inmesinden önce sağ taraftaki yere tutunmak için atlarsaniz devam edebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok hocam olmadı. Yinede araştırıp cevap verdiğini için sağolun.

Geri
Yukarı