AC Black Flag ilerleme kaydedilmedi

Vanga28

Hectopat
Daha fazla  
Oyun içindeki hile modu açık kaldığı için ilerleme kaydedilmemiş. Son kaldığım yere nasıl dönebilirim? Oynadığım bölümleri tekrar oynamak istemiyorum.

Hile modu açık halde ilerleme kaydedilmemiş demek. Allah Allah, işe bak. Niye öyle oldu acaba?

Hileyi açtığında ekranda kocaman çıkan "Bak evladım, sen bunu açtın ama bu eğlencelik bir şey. Kayıt falan yok, unut onu." yazısını nasıl görmediniz çok merak ediyorum.

Çözüm hile kullanmamak.

1649230800441.png

Hile modu açık halde ilerleme kaydedilmemiş demek. Allah Allah, işe bak. Niye öyle oldu acaba?

Hileyi açtığında ekranda kocaman çıkan "Bak evladım, sen bunu açtın ama bu eğlencelik bir şey. Kayıt falan yok, unut onu." yazısını nasıl görmediniz çok merak ediyorum.

Çözüm hile kullanmamak.

Eki Görüntüle 1351451
Sadece gündüz modu nu açtım. Kayıt yok yazısını gördüğüm de iş işten geçmişti.Allah Allah nasıl görmedim bak sen şu işe sizin gözünüzden hiç birşey kaçmıyor siz süpersiniz harikasınız bizim gözümüzden kaçmış. Sağol inanılmaz yardımcı oldun sen olmazsan nasil görürdüm o yazıyı

Kayıt yok yazısını gördüğünüzde nasıl iş işten geçti? Ekran görüntüsü paylaştım. Hile açtığınız yere girerken söylüyor. Onu görmeden nasıl giriyorsunuz?

Yardımcı olacak bir şey yok. Oyun bu şekilde programlanmış. Bu saatten sonra değiştirilecek bir şey yok. Elinizdeki kağıdı yaktıktan sonra nasıl geri getirebilirim diye sorarsanız size gülerler. Size durumu izah etmeye çalışanlara çok yardımcı oldun derseniz neler yaparlar bilmiyorum.

Kayıt yok yazısını gördüğünüzde nasıl iş işten geçti? Ekran görüntüsü paylaştım. Hile açtığınız yere girerken söylüyor. Onu görmeden nasıl giriyorsunuz?

Yardımcı olacak bir şey yok. Oyun bu şekilde programlanmış. Bu saatten sonra değiştirilecek bir şey yok. Elinizdeki kağıdı yaktıktan sonra nasıl geri getirebilirim diye sorarsanız size gülerler. Size durumu izah etmeye çalışanlara çok yardımcı oldun derseniz neler yaparlar bilmiyorm
Oyunda bölümü geçtiğinde sağ altta yazdi bolum ilerlemeniz kaydedilmedi diye
Oyunda bölümü geçtiğinde sağ altta yazdi bolum ilerlemeniz kaydedilmedi diye resimde de gördüğünüz gibi ilerlemeniz kayıt edilmez yazmadığı için aldandim olay bu. Bu kadar buyutmenize gerek yoktu sadece evet veya hayir demeniz yeterliydi

Yardımcı olacak bir şey yok. Oyun bu şekilde programlanmış. Bu saatten sonra değiştirilecek bir şey yok. Elinizdeki kağıdı yaktıktan sonra nasıl geri getirebilirim diye sorarsanız size gülerler. Size durumu izah etmeye çalışanlara çok yardımcı oldun derseniz neler yaparlar bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• 16492369236715761837137683416782.jpg
    16492369236715761837137683416782.jpg
    148,9 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı