AC: Brotherhood ve Revelations nasıldır?

Dafirenzio

Decapat
Merhaba arkadaşlar oyunun birincisinin hikayesini internetten okudum. İkinciyi bitirdim ondan sonra Brotherhood ile Revolution geliyormuş. Oynayan arkadaşlar tavsiye eder misiniz? Brotherhood güzelmiş de Revolution'da biraz şüphede kaldım şimdiden teşekkürler.

AC 2, Brotherhood ve Revolution'u güzel bir film üçlemesi gibi düşünüp oynarsan gayet iyi oyunlardır. Her oyunda mekanik olarak büyük yenilikler bekler ve üstüne bir şey koymamışlar dersen, çok kötü eleştirirsin. Kısaca kendilerini çok geliştirmiyorlar ama kaliteyi daha aşağı düşürmüyorlar.

Brotherhood hastasıyım ben de. 8 defa bitirdim. Bence aralarında en güzel hikaye Brotherhood's ait.

Mekanikler ve harita da gerçekten güzel. Kuleleri yakmayı çok severdim mesela.

Oyunun en güzel yanlarından biri de "Rank" sistemi. Hırsızlar, savaşçılar ve suikastçiler arasında rekabet edip birinci sıraya yerlesmeye çalışmak bile çok zevkli.

Assassin's Creed 2 başlamadan bu oyunları oynarsan hiçbir olayı anlamazsın.
Brotherhood Revelations'a göre daha iyidir.

Assassin's Creed III ve sonraki oyunları maalesef yeterli seviyede değiller.
Korsan oyunu olarak AC Black Flag oynayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı