AC Origins alınır mı?

• Konuyu başlatan ellma
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 428
PS Store girdiğimde AC Origins Gold Edition'un mega mart indirimlerinde olduğunu ve 71 TL'ye düşmüş olduğunu gördüm sorum şu ki alınır mı? Niye bu tereddütte kaldım açıklayayım, oyunu zaten bir kez bitirdim fakat alırsam kütüphanemde hiç Assassin's Creed yok ve kütüphaneye eklenmiş olacak. Almazsam büyük ihtimal zamlanacaktır.

Alma bro ben de aldım indirime girdiği için yan görev yapmaktan ana görevin ne olduğunu unutuyosun acayip bezdiriyor oyun inanılmaz pişman olursun sakın alma izle hikayesini öğren yeter zorunlu bir şekilde yan görev yaptırıyor oyun sana ana görev yapman için daha saçma bir oyun görmedim hayatımda.

Alma bro ben de aldım indirime girdiği için yan görev yapmaktan ana görevin ne olduğunu unutuyosun acayip bezdiriyor oyun inanılmaz pişman olursun sakın alma izle hikayesini öğren yeter zorunlu bir şekilde yan görev yaptırıyor oyun sana ana görev yapman için daha saçma bir oyun görmedim hayatımda.

Odyyseyide sakın alma Origins'le aynı şey hep yan görevde süründürüyor ite kaka bitirdim iki oyunuda pişmanım oynadığıma ayrıca Origins bug dolu sinir bozuyor.

Odyyseyide sakın alma Origins'le aynı şey hep yan görevde süründürüyor ite kaka bitirdim iki oyunuda pişmanım oynadığıma ayrıca Origins bug dolu sinir bozuyor.

Valhalla'ya kadar olan hepsini zaten en az 2 kez bitirdim ve RPG'lerde hikayeye NG+ açınca daha fazla odaklanabiliyoruz. Fakat RPG gerçekten çok sıkıcı Valhalla'yı 4. Saatte bıraktım.

Bende tam tersi sadece Valhalla'yı sevdim 180 saat oynamam var :D

Valhalla bana seriden çok uzak geldi, elbet anlatmak istediği bir şey bulunuyor fakat AC temasıyla anlatmıyor bunu. Ayrıca uzun hikaye, akıldan silinici karakterler ile oyun biraz daha çekilmez oluyor. Lâkin şunu ekleyeyim seride çevre ve grafik bakımından en güzel gözüken oyun Valhalla olabilir.

Geri
Yukarı