AC Origins ve Odyssey oynamadan Valhalla oynanır mı?

NiqhtMegatron

Hectopat
Arkadaşlar bildiğiniz üzeri AC Valhalla bu gece oynanabilir olacak. Ben Origins ve Odyssey'i oynamadım. Aralarında herhangi bir hikâye bağlantısı olmadığını biliyorum. Sadece oynanış olarak. Önce Valhalla oynamanın deneyim anlamında negatif etkisi olur mu? (Sizce)

Evet evet hikaye bağımsız biliyorum. Sadece son jenerasyon oyunlarının(Origins sonrası değişen Rpg mantığı) biçiminden sordum. Önce Valhalla oynayınca alışmakta zorlanır mıyım?

Evet evet hikaye bağımsız biliyorum. Sadece son jenerasyon oyunlarının (Origins sonrası değişen RPG mantığı) biçiminden sordum. Önce Valhalla oynayınca alışmakta zorlanır mıyım?
Hocam alışmakta zorlanmaktan ziyade grafiksel ve teknolojiksel olarak önde bir oyunu ilk önce oynarsanız yarın bir gün Origins ya da Odyssey oynamak isteyince zevk almayabilirsiniz. Teknolojikten kastımsa oyunlardaki detaylar, yapay zeka vb. şeyler. Ben olsam Origins ile başlayıp sırayla oynardım. Bu arada Odyssey gerçekten güzel bir oyun, oynamadan geçmemenizi tavsiye ederim.

Hocam alışmakta zorlanmaktan ziyade grafiksel ve teknolojiksel olarak önde bir oyunu ilk önce oynarsanız yarın bir gün Origins ya da Odyssey oynamak isteyince zevk almayabilirsiniz. Teknolojikten kastımsa oyunlardaki detaylar, yapay zeka vb. şeyler. Ben olsam Origins ile başlayıp sırayla oynardım. Bu arada Odyssey gerçekten güzel bir oyun, oynamadan geçmemenizi tavsiye ederim.
Odyssey genel olarak Valhalladan üstün örnek vermek gerekirse ağız animasyonları ve yapay zeka Odyssey'de daha iyi her bir yan görev ara sahneye sahip Valhallada origins sistemine geri dönülmüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı