AC Origins vs AC Odyssey

DLC'leri almazsam çok bir şey kaybeder miyim?
Şöyle, Legacy of the First Blade sayesinde Odyssey'in, Origins'ten önce geçtiğini anlıyorsun. The Fate of Atlantis ise bambaşka bir dünyaya açılıyor ama daha bitirmedim o yüzden nereye bağlanıyor vs. bir şey diyemem. Ben (imkanım varsa), 'Gold Edition' alırdım. Ultimate gerçekten gereksiz. Verdikleri görünüş ve eşyalar oyunun gerçek parayla sattıklarının yanından bile geçemez. Keşke almasaydım dedim. Hem UPlay'den kulüp ödülü olarak daha güzellerini toplayabilirsin.

Şöyle, Legacy of the First Blade sayesinde Odyssey'in, Origins'ten önce geçtiğini anlıyorsun. The Fate of Atlantis ise bambaşka bir dünyaya açılıyor ama daha bitirmedim o yüzden nereye bağlanıyor vs. bir şey diyemem. Ben (imkanım varsa), 'Gold Edition' alırdım. Ultimate gerçekten gereksiz. Verdikleri görünüş ve eşyalar oyunun gerçek parayla sattıklarının yanından bile geçemez. Keşke almasaydım dedim. Hem UPlay'den kulüp ödülü olarak daha güzellerini toplayabilirsin.
Origins oynamadan oynarsam sıkıntı olur mu? Bilmem gereken şeyler var mı?

Origins oynamadan oynarsam sıkıntı olur mu? Bilmem gereken şeyler var mı?
Hiçbir şey yok. Özet olarak, daha öncesinde geçiyor, ama dediğim gibi DLC sayesinde bunu anlıyoruz yoksa ana hikayede böyle bir gönderme yok.

Sana tavsiyem, 'eğer ayarlayabilirsen', Legacy of the First Blade'in bitimiyle Origins'e başla. Sevdiğin bir dizide iki sezonu art arda izliyormuş gibi hissedersin.

Hiçbir şey yok. Özet olarak, daha öncesinde geçiyor, ama dediğim gibi DLC sayesinde bunu anlıyoruz yoksa ana hikayede böyle bir gönderme yok.

Sana tavsiyem, 'eğer ayarlayabilirsen', Legacy of the First Blade'in bitimiyle Origins'e başla. Sevdiğin bir dizide iki sezonu art arda izliyormuş gibi hissedersin.
Origins ne kadar sürüyor DLC'ler dahil bir şekilde?

2 gündür Odyssey'le bozdum diyebilirim. Kesinlikle Odyssey daha iyi bir oyun. Evet tıkanıyor sürekli tekrarlıyor ama bundan rahatsızlık duymuyorsunuz. Witcher 3'ü de aldım ve daha sabah kurdum. Kurar kurmaz bir gireyim dedim. Odyssey'den sonra sıkıcı geldi açıkçası bana. Ben de DLC'leri almam deyip almıştım Odyssey'i ancak 2 günde 15 saat oynamış olarak diyebilirim ki DLC'leri de alınır. Eğer tamamen öğrenmek istiyorsanız alınır. Ben Epic Games'ten 30 tl'ye almıştım. Verdiğim en iyi 30 lira olabilir.

Geri
Yukarı