AC Valhalla 1 saat oynadıktan sonra FPS düşmesi

shdeniz

Hectopat
Merhaba, AC Valhalla'yı 45 dakika - 1 saat oynadıktan sonra FPS düşmesi oluyor. Normalde orta grafik ayarlarında rahat 60 FPS oynuyorum. İnternetten araştırdım, başka insanlarda bu sorunu yaşamış. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Sistemim;
GTX 1650 Super.
16 GB RAM.
i7-6700
Oyun SSD'ye yüklü.

Merhaba, AC Valhalla'yı 45 dakika - 1 saat oynadıktan sonra FPS düşmesi oluyor. Normalde orta grafik ayarlarında rahat 60 FPS oynuyorum. İnternetten araştırdım, başka insanlarda bu sorunu yaşamış. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Sistemim;
GTX 1650 Super.
16 GB RAM.
i7-6700
Oyun SSD'ye yüklü.

Zaten yanlış bilmiyorsam oyunun optimizasyonu kötü.

Optimizasyonu kötü mü? 5500 XT ile very high ayarlarda yağ gibi akıyor bende, bir sorun göremedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@shdeniz işlemci ve ekran kartı sıcaklıklarını takip etmeni öneririm, thermal throttle olabilir.

Optimizasyonu kötü mü? 5500 XT ile Very High ayarlarda yağ gibi akıyor bende, bir sorun göremedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@shdeniz işlemci ve ekran kartı sıcaklıklarını takip etmeni öneririm, thermal throttle olabilir.

RTX 2060 ile average olarak 55-60 alıyorum. Akıcı değil. Oyunu oynamaya başlamadan bıraktım.

Son düzenleme:

Sistemim;
GTX 1650 Super.
16 GB RAM.
i7-6700
Oyun SSD'ye yüklü.

Hocam sorunu çözdünüz mü? Bende de Gigabyte 1660 Super, 16 GB RAM, i3-9100F var ilk 1 saat Ultra'da 60 civarı FPS alıyorum daha sonra 25 30'lara düşüyor.

Geri
Yukarı