AC: Valhalla alınır mı?

A5201314 [email protected]
Uplay hesabi, ben almistim Valhalla indirdim offline olarak oynuyorum.
Online olursan ve hesaba baskasi girerse oyundan atiyor seni.
Oyun indirirken baskasi girerse tekrar giris yapman gerekiyor yani biraz uzun surebiliyor. GeForce Now da direkt inik oluyor oyunlar diye biliyorum, Uplay hesabi Offline'ken GeForce Now ile oynanir mi bilmiyorum.
Biraz ugrasip indirirsen oyunu sonsuza kadar offline olarak oynarsin.
Icinde oddsey, Valhalla ve 1-2 oyun daha var. Tekrar soyluyorum benim ana hesanim degil baskalarida oluyor.

Çevrimdışı oynayınca çevrimiçi olmanız gerekmektedir diyor. Yardım eder misiniz? (GeForce Now ile oynuyorum)

Mustafa Berkay

Hectopat
Yer
İstanbul
Şu ana kadar Ubisoft'un çıkardığı en iyi oyun bence. En azından aldığıma pişman etmeyen bir oyun.

Hikayesi, atmosferi ve haritası güzel ama bir RDR2 kalitesi beklemeyin.

TheLuxer55

Femtopat
Yer
Akagi Mountain
A5201314 [email protected]
Uplay hesabi, ben almistim Valhalla indirdim offline olarak oynuyorum.
Online olursan ve hesaba baskasi girerse oyundan atiyor seni.
Oyun indirirken baskasi girerse tekrar giris yapman gerekiyor yani biraz uzun surebiliyor. GeForce Now da direkt inik oluyor oyunlar diye biliyorum, Uplay hesabi Offline'ken GeForce Now ile oynanir mi bilmiyorum.
Biraz ugrasip indirirsen oyunu sonsuza kadar offline olarak oynarsin.
Icinde oddsey, Valhalla ve 1-2 oyun daha var. Tekrar soyluyorum benim ana hesanim degil baskalarida oluyor.

Ben bu hesaba giriş yaptım teşekkürler şimdi istediğim oyunu indirebilir miyim bu arada bu hesaba giriş yaptığım için bir sıkıntı çıkmaz değil mi virüs falan ondan korktum.

Onursss

Picopat
Yer
İstanbul
Ben bu hesaba giriş yaptım teşekkürler şimdi istediğim oyunu indirebilir miyim bu arada bu hesaba giriş yaptığım için bir sıkıntı çıkmaz değil mi virüs falan ondan korktum.
Sorun olmaz indirirsiniz ama indirirken başkası hesaba girerse baştan hesaba girmeniz gerekir indirme baştan başlamaz kaldığınız yerden devam edersiniz.

TheLuxer55

Femtopat
Yer
Akagi Mountain
Sorun olmaz indirirsiniz ama indirirken başkası hesaba girerse baştan hesaba girmeniz gerekir indirme baştan başlamaz kaldığınız yerden devam edersiniz.
Cevap için teşekkürler PC valhalla da biraz kasar diye düşündüm origins indireyim dedim ama Steam e bağlıyor download tuşuna basınca. Sizin saveniz falan zarar görür diye de birşey yapmadım çözümü var mı?

Yukarı