AC: Valhalla alınır mı?

A5201314 [email protected]
Uplay hesabi, ben almistim Valhalla indirdim offline olarak oynuyorum.
Online olursan ve hesaba baskasi girerse oyundan atiyor seni.
Oyun indirirken baskasi girerse tekrar giris yapman gerekiyor yani biraz uzun surebiliyor. GeForce Now da direkt inik oluyor oyunlar diye biliyorum, Uplay hesabi Offline'ken GeForce Now ile oynanir mi bilmiyorum.
Biraz ugrasip indirirsen oyunu sonsuza kadar offline olarak oynarsin.
Icinde oddsey, Valhalla ve 1-2 oyun daha var. Tekrar soyluyorum benim ana hesanim degil baskalarida oluyor.

Çevrimdışı oynayınca çevrimiçi olmanız gerekmektedir diyor. Yardım eder misiniz? (GeForce Now ile oynuyorum)

Çevrimdışı oynayınca çevrimiçi olmanız gerekmektedir diyor. Yardım eder misiniz? (GeForce Now ile oynuyorum)

Dedigim gibi Uplay hesabi Offline'ken GeForce Now ile oynanir mi bilmiyordum oynanmiyormus. En azindan denedik, Online olarak oynamayi deneyebilirsiniz ama baskasi hesaba girince atabilir.

Eğer gerçek bir Assassin's oyunu bekliyorsanız almayın. Gizlilik 0 savaşlar mount and blade gibi.
Seriye gizlilik Odyssey ile eklendi, Valhalla ile de devam ediyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

A5201314 [email protected]
Uplay hesabi, ben almistim Valhalla indirdim offline olarak oynuyorum.
Online olursan ve hesaba baskasi girerse oyundan atiyor seni.
Oyun indirirken baskasi girerse tekrar giris yapman gerekiyor yani biraz uzun surebiliyor. GeForce Now da direkt inik oluyor oyunlar diye biliyorum, Uplay hesabi Offline'ken GeForce Now ile oynanir mi bilmiyorum.
Biraz ugrasip indirirsen oyunu sonsuza kadar offline olarak oynarsin.
Icinde oddsey, Valhalla ve 1-2 oyun daha var. Tekrar soyluyorum benim ana hesanim degil baskalarida oluyor.

Ben bu hesaba giriş yaptım teşekkürler şimdi istediğim oyunu indirebilir miyim bu arada bu hesaba giriş yaptığım için bir sıkıntı çıkmaz değil mi virüs falan ondan korktum.

Ben bu hesaba giriş yaptım teşekkürler şimdi istediğim oyunu indirebilir miyim bu arada bu hesaba giriş yaptığım için bir sıkıntı çıkmaz değil mi virüs falan ondan korktum.
Sorun olmaz indirirsiniz ama indirirken başkası hesaba girerse baştan hesaba girmeniz gerekir indirme baştan başlamaz kaldığınız yerden devam edersiniz.

Sorun olmaz indirirsiniz ama indirirken başkası hesaba girerse baştan hesaba girmeniz gerekir indirme baştan başlamaz kaldığınız yerden devam edersiniz.
Cevap için teşekkürler PC valhalla da biraz kasar diye düşündüm origins indireyim dedim ama Steam e bağlıyor download tuşuna basınca. Sizin saveniz falan zarar görür diye de birşey yapmadım çözümü var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı