Oyun AC Valhalla Bütün DLC'ler Dahil Yaklaşık 140 TL / Far Cry 6 45 TL

Biliyorsunuz ki Ubisoft Store'da 90 TL'lik sepette HOLIDAY22 koduyla 45 TL indirim uyguluyor. Bu indirim dolayısıyla AC Valhalla (Ana oyun) + Season Pass (Birden fazla DLC içeren paket) + Dawn of Ragnarok (DLC) ayrı ayrı 45 TL'lik sepetler yapıp satın aldığımızda toplam yaklaşık 135-140 TL arası bir fiyat tutuyor.

Bunun dışında Far Cry 6 da 45 TL'ye satın alınabiliyor

Şimdi nasıl yapacağınızı anlatacağım. İlk önce bilgisayardaysanız Ubisoft Connect uygulamasından eğer uygulamaya sahip değilseniz (Oyunları oynamak için her türlü yüklemeniz gerekecek) veya telefondan satın almak istiyorsanız tarayıcı üzerinden Ubisoft Store (Mağaza) kısmına geliyoruz.
Sepete herhangi bir oyun ya da DLC ekledikten sonra fiyatlar tam 89.50 TL olduğu için sepeti 90 TL'nin üzerine çıkarmamız gerekiyor, tavsiyem en az fiyatı ödemek için yanına bu verdiğim 1,35-2,70 TL arası DLC'leri eklemeniz:

Bunları eklemeniz için link de vereceğim, kendiniz de bu şekilde aratıp bulabilirsiniz:

Mağaza kısmından DLC kısmına ardından işaretlediğim yerdeki bütün DLC'ler kısmına tıklıyoruz.

Sonrasında açılan sayfada biraz aşağı indikten sonra sırala kısmına gelip düşük fiyattan yüksek fiyata sıralayı seçiyoruz:

Bu DLC'leri alacağınız oyun veya DLC ile birlikte sepete ekleyin, eklerken uyarı verebilir ana oyuna sahip değilsiniz, bu içeriği oynayamazsınız diye. Siz işaretlediğim kısma tıklarsanız oyuna sahip olmasanız bile sepete ekleyebilirsiniz.

Sepeti hazırladıktan sonra promosyon kodu kullan kısmına HOLIDAY22 yazdığınızda sepetinizi 45 TL'ye alıyor oluyorsunuz:

Ucuz DLC linkleri (Linklerdeki DLC'leri oyuna sahip olmasanız bile sepete ekleyebiliyorsunuz):

Not: AC Valhalla için Season Pass ve Dawn of Ragnarok DLC'lerini satın aldığımızda Complete Edition'dan ne farkı oluyor derseniz hiçbir fark kalmıyor. Bütün hikaye ve görev DLC'lerine sahip oluyorsunuz. Complete Edition'da sadece ekstradan Ultimate Pack adında bir paket geliyor, o da oyun içi eşyaların verildiği gerekli olmayan bir paket. Görselini bırakıyorum:

Başka oyunlar için sepet önerilerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.
Ben sadece 88₺şik olan dlcsiz oyununu aldım dlcler çok önemli mi ne gibi artıları var anlatabilir misiniz acaba?

holiday22 kodunu birden fazla kullanabiliyor muyuz? Şu oyunları almayı düşünüyorum;
1671662214947.png

Arkadaşlar ilk defa Ubisoft Store'dan oyun alacağım. Ama ödeme yapamıyorum. Adres bilgilerimi giriyorum, kart bilgileri isteyen bir kısım gelmiyor. Ödeme yöntemi seçin diyor, Visa ve mastercart tıklıyorum ileri diyorum, hiçbir bilgi istemeden sipariş başarısız oluyor. Kart bilgilerimi nasıl eklerim ve nasıl satın alabilirim, yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 2022-12-23_18h46_42.png
    2022-12-23_18h46_42.png
    57 KB · Görüntüleme: 39
  • 2022-12-23_18h46_55.png
    2022-12-23_18h46_55.png
    69,3 KB · Görüntüleme: 31
Arkadaşlar ilk defa Ubisoft Store'dan oyun alacağım. Ama ödeme yapamıyorum. Adres bilgilerimi giriyorum, kart bilgileri isteyen bir kısım gelmiyor. Ödeme yöntemi seçin diyor, Visa ve mastercart tıklıyorum ileri diyorum, hiçbir bilgi istemeden sipariş başarısız oluyor. Kart bilgilerimi nasıl eklerim ve nasıl satın alabilirim, yardımcı olabilir misiniz?
Kartın tarihini yanlış girince bana da böyle demişti sonradan düzelttim sorun olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı