AC Valhalla Epic Games'te indirime girer mi?

Vanga28

Decapat
Daha fazla  
AC Valhalla indirime girmiş 107 TL şu an. Odysesy'in Atlantis başlayacaktım.

Odyssey'in atlantis DLC'sine başlamayıp (daha sonra oynarım) Valhalla almayı düşünüyorum ama fiyatı Mayıs indirimlerinde Epic de daha ucuza alınır mı?

Kupon verirlerse alınabilir. Bildiğim kadarıyla 12 Mayıs'ta Mystery Vault gelecek ve MEGA Sale başlayacak. MEGA Sale'da %99 verirler kupon. Fakat AC Valhalla da DLC'siz halde, kuponlarla eşzamanlı indirime girer mi bilemiyorum.

Neden bilemiyorum, çünkü geçen kupon verdiler ama AC Valhalla tek başına indirime girmedi, Gold Edition olarak indirime girdi. Bu sefer de öyle bir şey olabilir.

Kupon verirlerse alınabilir. Bildiğim kadarıyla 12 Mayıs'ta Mystery Vault gelecek ve MEGA Sale başlayacak. MEGA Sale'da %99 verirler kupon. Fakat AC Valhalla da DLC'siz halde, kuponlarla eşzamanlı indirime girer mi bilemiyorum.

Neden bilemiyorum, çünkü geçen kupon verdiler ama AC Valhalla tek başına indirime girmedi, Gold Edition olarak indirime girdi. Bu sefer de öyle bir şey olabilir.
Gold edition fiyati neydi.

Valhalla'yı paket olarak alacaksanız bekleyin. Kuponla ve/veya indirimle Epic Games'de daha ucuza bulursunuz. Fakat ne kadar beklersiniz? Hangi indirimi daha ucuza denk gelir? Orası muamma tabi. Şahsi önerim: Odyssey bitirmeden (Atlantis zaten oyunun esas bölümü) Valhalla'ya geçmeyin.
Not: Ben daha önce Ragnarok DLC'si çıkmadan almıştım. Sonra yeni DLC ile aynı paketin ismini değiştirip satışa çıkardılar. Eğer yeni DLC gelirse yine benzer bir şey yapmaları halinde negatife düşebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı