RDR2 Epic Games'te indirime girer mi?

Hokkabaz Gibiyim

Hectopat
Epic Games üzerinden RDR2 almak istiyorum fakat fiyatı biraz fazla. İndirime girer mi hiç? İndirime girerse ne kadara düşer? Güncel fiyatı 299 TL. Kupon nasıl kazanılır? Epic Games'ten alma nedenim GTA 5 orada olması. Yan yana dursunlar aynı yapımcı olduğu için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games üzerinden RDR2 almak istiyorum fakat fiyatı biraz fazla. İndirime girer mi hiç? İndirime girerse ne kadara düşer? Güncel fiyatı 299 TL. Kupon nasıl kazanılır? Epic Games'ten alma nedenim GTA 5 orada olması. Yan yana dursunlar aynı yapımcı olduğu için.

Hocam eğer aceleniz yoksa bekleyin Epic'te indirimler çok oluyor indirim ve kupon aynı anda gelebiliyor ben bekledim 80TL para verdim. Bence bekleyin.

Hocam iyi bir sisteminiz varsa oynamaya değer bir oyun ve Epic'ten alınca Online da geliyor Steam'de ayrı ayrı satılıyor. Bence al.
1650, İ5 10400F, 16 GB ram. Full ayarlarda oynatır mı?
Hocam iyi bir sisteminiz varsa oynamaya değer bir oyun ve Epic'ten alınca Online da geliyor Steam'de ayrı ayrı satılıyor. Bence al.
Peki Steam mı yoksa Epic gamesten mı almayı önerirsiniz?

1650, i5 10400F, 16 GB RAM. Full ayarlarda oynatır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu videoya bakabilirsiniz üç aşağı beş yukarı benzer performans verecektir.
1650, i5 10400F, 16 GB RAM. Full ayarlarda oynatır mı?

Peki Steam mı yoksa Epic Games'ten mı almayı önerirsiniz?

İkisi de benzer Epic'te indirim olur ucuza alırsınız onun dışında pek fark görmedim.

1650, İ5 10400F, 16 GB ram. Full ayarlarda oynatır mı?

Peki Steam mı yoksa Epic gamesten mı almayı önerirsiniz?
Full ayar değil de zamanında burada bir konu vardı bunun için. Orta düzey bilgisayarlar için oynanabilecek en uygun grafik ayarlarını paylaşmıştı bir arkadaş bende şuan onun yaptığı gibi oynuyorum oyunu ve 45-53 FPS arası. RX-580 ekran kartım. Zaten bu gibi oyunlarda 40 üstü ideal bence.

Full ayar değil de zamanında burada bir konu vardı bunun için. Orta düzey bilgisayarlar için oynanabilecek en uygun grafik ayarlarını paylaşmıştı bir arkadaş bende şuan onun yaptığı gibi oynuyorum oyunu ve 45-53 FPS arası. RX-580 ekran kartım. Zaten bu gibi oyunlarda 40 üstü ideal bence.
Ayarlara nasıl ulaşabilirim?

Geri
Yukarı