Çözüldü AC Valhalla karıncalanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

TRCONNOR

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB 3200 mhz
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
RYZEN 5 5600H
Dostlar 1. resimde görüldüğü gibi suya dikkatli bakarsanız su karıncalanıyor ne ayar yaparsam yapayım düzelmedi. Laptopta RDR 2 Spider-Man ve GoW oynadım RDR 2 dışında böyle bir şeyle çok karşılaşmadım RDR 2 iki kere bitirdim sorunsuz bunun için bir çözümünüz var mıdı? R neden oluyor? 2. resimde karakterin sakalına dikkatli bakarsanız orada da var karıncalanma.
1. resim.

Ekran Görüntüsü (524).png

2. resim.

Ekran Görüntüsü (526).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Endişe edeceğin bir şey yok hocam. Oyunun grafiği öyle yapılmış, ben de Valhalla'yı bitirdiğim zamanlardan biliyorum onu düzeltemezsin. Oyunun mimarisi maalesef öyle.
Dostlar 1. resimde görüldüğü gibi suya dikkatli bakarsanız su karıncalanıyor ne ayar yaparsam yapayım düzelmedi. Laptopta RDR 2 Spider-Man ve GoW oynadım RDR 2 dışında böyle bir şeyle çok karşılaşmadım RDR 2 iki kere bitirdim sorunsuz bunun için bir çözümünüz var mıdı? R neden oluyor? 2. resimde karakterin sakalına dikkatli bakarsanız orada da var karıncalanma.
1. resim.

Eki Görüntüle 2167932

2. resim.

Eki Görüntüle 2167939
Oyun Playstationa 4K veya ona benzer bir çözünürlükte çıkmıştı. PC portu ise böyl, 2K ve onun üstü bir çözünürlükte oynamaktan başka bir çözüm yok maalesef. Ben oyunu bu yüzden bitirememiştim hem leş bir görüntü hem de noktalaşma/karıncalaşma

Oyun PlayStation'a 4K veya ona benzer bir çözünürlükte çıkmıştı. PC portu ise böyl, 2K ve onun üstü bir çözünürlükte oynamaktan başka bir çözüm yok maalesef. Ben oyunu bu yüzden bitirememiştim hem leş bir görüntü hem de noktalaşma/karıncalaşma

Monitörüm 1080p olduğu için maalesef 2K çıkamayacağım gibi ne yazık ki bu görüntüye katlacağım sanırım.

Ps5'de böyle bir şey yoktu ben oynarken. PC'de bunun olması iğrenç bir durum. Sanırsın Spider-Man 2 PC portu. Ubisoft neden bunu böyle yapmışki? Yıl 2002 sanırsın. Xbox'daki Half-Life 2 portunda bile böyle bir şey yok ki alet kaldırmıyor sistem gereksinimlerinin altında.

PS5'te böyle bir şey yoktu ben oynarken. PC'de bunun olması iğrenç bir durum. Sanırsın Spider-Man 2 PC portu. Ubisoft neden bunu böyle yapmışki? Yıl 2002 sanırsın. Xbox'daki Half-Life 2 portunda bile böyle bir şey yok ki alet kaldırmıyor sistem gereksinimlerinin altında.

Ne yazık ki herkes Ubisoft'un oyun yapma politikasını biliyor kıytırık bir hikaye kıytırık bir oynanış yap 70 dolarda fiyat koy sonra gelsin paralar Ubisoft'un bayağı bir fan kitlesi var. Ubisoft ne yaparsa yapsınlar hayranlar bu tarz oyunlara para vermeye devam edecekler :(

Dip not: Kıytırık hikaye ve oynanış Valhalla için geçerli değil daha bitirmedim bile 10. saatte filanım lütfen linç etmeyin güzel dostlar :D

Bu arada söylemedim ama PC portunda oynamaya düşünen varsa söyleyiyim oyundan atma filanda var 2 kere oyundan atma oldu tam görevin ortasında , bayağı bir glich ve doku hataları var grafikler buga giriyor AC Odyssey PC versiyonundada görmüştüm bunlara buradada var.

Bu arada söylemedim ama PC portunda oynamaya düşünen varsa söyleyiyim oyundan atma filanda var 2 kere oyundan atma oldu tam görevin ortasında , bayağı bir glich ve doku hataları var grafikler buga giriyor AC Odyssey PC versiyonundada görmüştüm bunlara buradada var.
Yuh artık. Ubisoft PC için AC: Valhalla alan herkese 30 Dolar'lık Steam cüzdan kodu vermeli.

1. resim.

Eki Görüntüle 2167932

2. resim.

Eki Görüntüle 2167939
Hocam konu çözülmüş ama belki de dlss ile alakalıdır. DLSS veya FSR varsa oyunda aktif mi acaba?

1. resim.

Eki Görüntüle 2167932

2. resim.

Eki Görüntüle 2167939
Film greni ayarı açıksa kapat

Yeni konular

Geri
Yukarı