AC Valhalla Steam fiyatı normal mi?

Monarch0102

Femtopat
Steam'de an itibari ile AC Valhalla çıkmış bulunmakta. İndirimli hali 230 indirimsiz 700 arkadaşım bu oyunu Epic indirimle beraber 80 TL'ye veriyor 150 TL'ye de dawn of ragnarök Edition alabiliyorsunuz. Oyunla beraber sen neyine güvendin de bu kadar fiyatta çıkardın? Bu oyunu tamam biliyoruz dolar durumu belli ama bu kadar da yapılmaz ki abicim oyun daha yeni çıkmış bir oyun da değil sen 1650 TL'ye comlpete Edition'u nasıl satmayı düşünüyorsun ki? Anlamış değilim bu fiyatı düzeltme gibi bir düşünceleri olur mu? Onu da bilmiyorum gerçekten şaka ise çok kötü bir şaka bu durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'in %30'luk komisyonu ve Epic'in %12'lik komisyonu göze alınınca ve sırf Steam'e koymadığı için eleştiri alan Ubisoft'un bu hamlesini beğendim şahsen. Steam fanlarına güzel bir ders olmuştur. Oyunu sırf Steam'de yok diye 3 yıl almamak nedir abicim?

Steam'in %30'luk komisyonu ve Epic'in %12'lik komisyonu göze alınınca ve sırf Steam'e koymadığı için eleştiri alan Ubisoft'un bu hamlesini beğendim şahsen. Steam fanlarına güzel bir ders olmuştur. Oyunu sırf Steam'de yok diye 3 yıl almamak nedir abicim?
Diğer ülkelerde fiyatlandırma normal hocam. Normal fiyatlandırma biçmişken kime neyin dersini veriyorlar? Tamamen kur güncellemesi sebebiyle bizde fiyat böyle.

Steam günümüz oyun platformlarının en iyisi olduğu için olabilir mi hocam? Açıkçası Steam varken Epic Games gibi yerlerden oyun almayı tercih etmem.

Diğer ülkelerde fiyatlandırma normal hocam. Normal fiyatlandırma biçmişken kime neyin dersini veriyorlar? Tamamen kur güncellemesi sebebiyle bizde fiyat böyle.
Hocam Epic'te fiyat aynı. Ubisoft'un kendi Store'unda fiyat aynı. Adam diyor ki. Steam'e %30 komisyon kaptırmam. Şahsen ben bir oyun yapımcısı olsam Steam'e oyun koymam.

Hocam Epic'te fiyat aynı. Ubisoft'un kendi Store'unda fiyat aynı. Adam diyor ki. Steam'e %30 komisyon kaptırmam. Şahsen ben bir oyun yapımcısı olsam Steam'e oyun koymam.

Hocam önce oyunu yapın ondan sonra konuşun. Oyun gelirlerinin birçoğu Steam üzerinde dönüyor. Oyununuz'u Epic Games'e koyarak aman aman bir kazanç sağlayamazsınız. Özelliklede indie ise çok bir şey beklemeyin.

Hocam önce oyunu yapın ondan sonra konuşun. Oyun gelirlerinin birçoğu Steam üzerinde dönüyor. Oyununuz'u Epic Games'e koyarak aman aman bir kazanç sağlayamazsınız. Özelliklede indie ise çok bir şey beklemeyin.
Ben bir oyun yapımcısı olsam derken kendimi Ubi'nin yerine koydum. Yoksa ben bir tane bağımsız yapımcıyım demedim. Ubi gözünden baktım. Gelirimin %30'unu ben niye Steam'e veriyim ki?

Ben bir oyun yapımcısı olsam derken kendimi Ubi'nin yerine koydum. Yoksa ben bir tane bağımsız yapımcıyım demedim. Ubi gözünden baktım. Gelirimin %30'unu ben niye Steam'e vereyim ki?

Daha fazla satış yapmak için Steam'e %30 komisyon verebilirsin. Gidip normalde sattığın fiyatın üstüne %25-30'luk bir fiyat koyup Steam üzerinde satışa sunabilirsiniz. 250TL'lik oyunu 600TL'ye satmak nedir?

Geri
Yukarı