AC Valhalla Türkçe yama kurulduktan sonra "ayca_22 oturum açtı" yazdı

Ayca_22 muhabbeti yanlış bilmiyorsam baya eski. Bu zararlının yeni jenerasyonu çıktıysa onu bilemem tabii.

Sistemi Malwarebytes ve Kaspersky ile "tam tarama" yaparak taratın.

Kullanmadan önce tarama konusu açsaydınız keşke. Geçen gün bir arkadaş daha Valhalla yaması indirdi, ondan tarama istedik zararlı olduğuna kanaat getirdik çalıştırmadı. Benzer bir zararlıyı kurmuş olmalısınız.

Peki kurulduğuna emin olmak için ne yapmalıyım hangi virüs tarama programını indirmeliyim.

Ayca_22 muhabbeti yanlış bilmiyorsam bayağı eski. Bu zararlının yeni jenerasyonu çıktıysa onu bilemem tabii.

Sistemi Malwarebytes ve Kaspersky ile "tam tarama" yaparak taratın.

Kaspersky'ı nasıl indirebilirim? Ve Kaspersky virüsü silmeme yardımcı olur mu?

Ayca_22 bir virüs zaten.

Aga dur bak videoyu atam video bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2.32'e bak aynı bu şekil.

Hocam virüs yemişsiniz demiyorum ama yüzde 99 virüs yemişsiniz.

Yukarıda attım videoyu aynı o şekil.

Peki kurulduğuna emin olmak için ne yapmalıyım hangi virüs tarama programını indirmeliyim.

Kaspersky'ı nasıl indirebilirim? Ve Kaspersky virüsü silmeme yardımcı olur mu?
Evet, yardımcı olur. 30 günlük deneme sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz:

Aga dur bak videoyu atam video bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2.32'e bak aynı bu şekil.

Yukarıda attım videoyu aynı o şekil.
Hocam videonun 2.4 bin görüntülemesi 15 likesi var yorumlarada baksaydın keşke belli oluyor virüs olduğu.

Aga videoda gördüğün gibi tıklama falan değil sadece kurulum tamamlanıyor ve ayca22 oturum açtı diyor ve tek seçenek tamam troll olabilir mi?

Evet, yardımcı olur. 30 günlük deneme sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz:

Win Defender'dan tarama yaptım trojan girmiş sildim trojanı virüs gitmiştir değil mi hocam.

Son düzenleme:
Aga videoda gördüğün gibi tıklama falan değil sadece kurulum tamamlanıyor ve ayca22 oturum açtı diyor ve tek seçenek tamam troll olabilir mi?

Win Defender'dan tarama yaptım trojan girmiş sildim trojanı virüs gitmiştir değil mi hocam.
Troll'de olabilir açıkçası. Ama garanti vermek zor. Kesin gitti veya gitmedi diyemem, birkaç AV ve Malwarebytes gibi araçlarla da tarama yaptığınızda bir şey çıkmazsa muhtemelen sistemden silinmiştir.

Geri
Yukarı