Access Point önerisi

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
Piyasada prize takılan küçük bir alet var xamio Pro. Bir de pahalı modeme benzeyen büyük modeller var. Hız ve kalite olarak hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ap'yi ne için kullanacaksın? Prizlere takılan o küçük aletlere repeater ya da extender deniyor.
Ev için farklı dış mekan için farklı alınması gereken modeller var biraz daha detay verebilir misin?

Ap'yi ne için kullanacaksın? Prizlere takılan o küçük aletlere repeater ya da extender deniyor.
Ev için farklı dış mekan için farklı alınması gereken modeller var biraz daha detay verebilir misin?

Altyapı gelene kadar komşumuzdan çekeceğim. Onların modemi ne kadar uzak bilmiyorum. Dün ödünç aldığım bir extender ile denedim çekiyor ama mükemmel bir sonuç vermiyordu. Bende mükemmel olmasada biraz daha iyi çekmesini istiyorum.

Biraz araştırma yaptım şunu gördüm. Xiaomi Mi Wifi Ac1200
Birde şöyle bir şey var. Xiaomi Mi Wifi Pro (Dün bunun ile denedim).
Arasında çok fark var mı bilemedim. Başka markalar daha mı iyi onuda bilemiyorum.

Komşunuz ile aynı binada mısınız?
Eğer öyleyse altyapı gelene kadardan kastınız nedir? Zaten internet altyapınız bulunuyor demektir.

Komşunuz ile aynı binada mısınız?
Eğer öyleyse altyapı gelene kadardan kastınız nedir? Zaten internet altyapınız bulunuyor demektir.

Yan komşu, farklı müstakil evler. Türktelekom port var mı ona bakacağız dediler o zaman kar yağıyordu. Kontrol ettiler mi gidip sormadım ama 1 ayı bulur dediler yoğunluktan ve yolların kapalı olmasından dolayı. Ayın 24'ünde başvurmuştum.

Eğer kar yağışı devam etmiyor ve yollar açıksa. Biraz beklemeni tavsiye ediyorum.
Extander/repeater a vereceğin paranın %10 ile mobil veri paketi al ve idare et. Hem para cebinde kalır. 1-2 haftada bağlarlar.

Eğer kar yağışı devam etmiyor ve yollar açıksa. Biraz beklemeni tavsiye ediyorum.
Extander/repeater a vereceğin paranın %10 ile mobil veri paketi al ve idare et. Hem para cebinde kalır. 1-2 haftada bağlarlar.

Sorun şu ki port olup olmadığını bilmiyorum diğer sorun şebeke çekmiyor. Bende ne yapacağımı bilmiyorum tam olarak.

Geri
Yukarı