Acer 20 İş Günü Sorunu

Nerd.

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler arkadaşlar. Acer marka bilgisayarım ekran kartı hatası verdiğinden dolayı 11 temmuzda Mediamarkt'tan servise yolladım. Cihazın servise ulaşma tarihi 22 temmuz olarak görünüyor. (11 günde nereye kargoladıklarını merak ediyorum.) Mediamarkt'ı cihazın neden geç gönderildiğini öğrenmek için aradığımda bana aynı gün kargoya verildiğini ve 11 temmuzdan itibaren iş günü hesabının yapıldığını söylüyorlar. Acer ile konuştuğumdaysa cihazın anakart değişimi için yurt dışından parça beklediğini ve 20 iş gününün kendilerine ulaştıkları süreden itibaren başladığını söylüyorlar. Bildiğim kadarıyla servis onay vermediği sürece Mediamarkt bana ürün iade edemiyor. Her iki taraf da gecikme için mesuliyet kabul etmiyor. Ne yapmalıyım?

Muhtemelen Penta Teknoloji sizin ürününüzle ilgilendi ve gerçekten bu konuda berbatlar. Bende şuan aynı durumu yaşadım işlemcimi gönderdim ve halen orada 23 gün oldu ve ayın 5inde göndermeme rağmen ellerine 16sında ulaştıklarını söylüyorlar. Herhalde paraçaları önce bi avrupa turuna çıkarıyorlar. Neyse umarım sorunun çözülmüştür. Eğer hallettiysen ne kadar sürdü gelmesi beni bilgilendirir misin bu konuda?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı