Acer AN515-43 bilgisayarda garanti etiketi yok

rintaro

Hectopat
Bilgisayarimin altini temizlerken bir anda bilgisayarimin altinda garanti etiketinin olmadigini gordum. Internete baktigimda 2018 modelinde oldugunu gordum. Ben de ise 2019 modeli var. Bu durumu yasayan var mi? Acer ile nereden iletisime gecmeliyim?

Bilgisayarimin altini temizlerken bir anda bilgisayarimin altinda garanti etiketinin olmadigini gordum. Internete baktigimda 2018 modelinde oldugunu gordum. Ben de ise 2019 modeli var. Bu durumu yasayan var mi? Acer ile nereden iletisime gecmeliyim?
Internetten sorgu yaptığınızda garantisi gözüküyorsa bence bi sıkıntı olmaz.

Trendyol uzerinden aldim sifir olarak. Laptop normalde 8 GB Ram'li ama aldigim yer 16 GB olarak gondermisti. Laptop kutusunun etiketinde de 8 GB yaziyor. Saticiyi hatirlamaya calisiyorum su an. Daha sonra iletisime gececegim hem Acer hem de onlar ile.
Satıcı laptopa müdahale etmiş demekki. 8gb Ram takmak için.
Acer müşteri hizmetleri yazarsan goggle a numarası çıkıyor bu arada.

Hocam AN515-55 kullanıyorum bana bilgisayarının görüntüsünü atarsanız daha iyi anlatırım.

1629909791296.png

Böyle olması lazım sizde bende de böyle endişelenecek bir şey yok. Eğer bu yoksa sıkıntıdır.

Hocam AN515-55 kullanıyorum bana bilgisayarının görüntüsünü atarsanız daha iyi anlatırım.

Eki Görüntüle 1148378

Böyle olması lazım sizde bende de böyle endişelenecek bir şey yok. Eğer bu yoksa sıkıntıdır.
Laptop boyle bende de bir kac kisiye sordugumda onlarda da etiket olmadigini ogrendim. Onceki bilgisayarimda ve 2018 modelinde vida uzerinde etiket oldugu icin merak etmistim. Acer geri donus yaptiginda buraya haber verecegim. Yaptiginiz yorumlar icin tesekkur ederim.
acer.png

Acer geri donus yapti. Ve bilgisayarimin altinda garanti etiketi yok. Bilgisayarinin icini acmayi dusunen arkadaslar tekrar dusunsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı