Notebook etiketi sökülürse garantisini etkiler mi?

Nahrimer

Centipat
Daha fazla  
Laptopun klavyesinin sağ alt kısmında ASUS ROG sloganı yer alıyor ancak buranın üstünde laptop modelinin özellikleri yazılı bir sticker var. Bunu kaldırınca altında iz bırakmıyor ama hala tam çıkarmadım. Bunu ve Wi-Fi 6 certified stickerını çıkarırsam garantisini etkiler mi?

Garantide senin bir şey yaptığın çok önemli olmuyor. Sadece yaşanan soruna sen neden olursan sorun olur. Ben kendi laptopuma yumruk atıp HDD'yi bozmuştum. İçini açarken vidaları yalama olmuştu. HDD'yi söküp geri taktım sonra garantiye verdim. Ücretsiz bir şekilde HDD'yi değiştirdiler.

Garantide senin bir şey yaptığın çok önemli olmuyor. Sadece yaşanan soruna sen neden olursan sorun olur. Ben kendi laptopuma yumruk atıp HDD'yi bozmuştum. İçini açarken vidaları yalama olmuştu. HDD'yi söküp geri taktım sonra garantiye verdim. Ücretsiz bir şekilde HDD'yi değiştirdiler.
Yeni laptoplarda altta olan etiketi sökerseniz garanti dışı oluyor.

Tam olarak burada. ROG sloganının üstünde.

Dosya Ekleri

• 10728859271218.jpg
    10728859271218.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 75
O sadece caydırma amaçlı. Notebook yeniydi ve etiketini de söktüm. HDD'yi kendim bozdum. Yine de ücret alınmadı. Sadece etiket sökmeyle garanti dışı kalmaz.
Laptop'un markası neydi? Ben yinede sökülmesini tavsiye etmiyorum. Kesin bir yol yok onu bilmek için. Firmaya göre değişir.
Tam olarak burada. ROG sloganının üstünde.
Sorun olmaz hocam çıkarabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı