Acer AN515-45-R044 Gaming laptop için şarj aleti önerisi

izzetsdogan

Femtopat
Daha fazla  
Acer AN515-45-R044 model bilgisayarımın şarj aletini kaybettim ona uygun şarj aleti almak istiyorum ama çok kısıtlı bilgiler var internette.
Laptop altındaki etiketide ekliyorum görsel olarak.
Monster Abra A5 v12.1.5 model diğer laptopun şarj aleti uymadı Acer'a.

Dosya Ekleri

• IMG_6105.jpg
    IMG_6105.jpg
    276,3 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_6106.jpg
    IMG_6106.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 25
Acer Store Germany'nin sitesinde laptop seri numarası girip adaptör sorgulaması yapınca bu sonuç çıktı.
Orijinal şarj aleti almak istiyorsan müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsin yetkili servislerde satışı olabilir.
Acer Store Türkiye'ye gönderim yapıyorsa oradan da alabilirsin.
Muadil bir şarj aleti almak istiyorsan 135W 19V 7.1A olan bir adaptör alabilirsin. Hepsiburada, n11, Trendyol, Sahibinden gibi platformlarda var.

Acer Store Germany'nin sitesinde laptop seri numarası girip adaptör sorgulaması yapınca bu sonuç çıktı.
Orijinal şarj aleti almak istiyorsan müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsin yetkili servislerde satışı olabilir.
Acer Store Türkiye'ye gönderim yapıyorsa oradan da alabilirsin.
Muadil bir şarj aleti almak istiyorsan 135W 19V 7.1A olan bir adaptör alabilirsin. Hepsiburada, n11, Trendyol, Sahibinden gibi platformlarda var.
180W olması gerekli değil mi (yoksa o maksimum mu?)135 Yeter mi?
Hepsiburada dan falan muadil ürün alsam olur ama jack giriş kısmında emin olamadım. Bulduğun ürün varsa link atarsan güzel olur ben bulamadım

180W olması gerekli değil mi (yoksa o maksimum mu?)135 Yeter mi?
Hepsiburada dan falan muadil ürün alsam olur ama jack giriş kısmında emin olamadım. Bulduğun ürün varsa link atarsan güzel olur ben bulamadım
Mobilden Acer Store düzgün görünmediği için görememişim. Hem 135W hem de 180W çeşidi varmış

Muadiller için bunlara bakabilirsin.

@chaat21 peki şarj ucu 5.5mm×1.7mm olduğuna emin miyiz ve 135w alsam sorun olur mu yoksa besleyemez mi rtx3060 var pc de
Ben şarjdayken oyun oynamam, bilgisayara yük bindirmem diyorsan 135W alabilirsin sadece şarj etme süresi yüksek olur. Ama şarjdayken oyun oynamam gerek ya da yük altına girmesi gerek diyorsan 180W alman lazım yoksa 135W sorun yaşatır. Acer'ın sitesinde soket ucu bilgileri yok ama muadillerin hepsi 5.5mm×1.7mm boyutunda.

Geri
Yukarı