Çözüldü Acer Aspire 3 A315-510p için eksik sürücüler nasıl kurulur?

• Konuyu başlatan fyo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 39
  • Görüntüleme 933
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fyo

Yoctopat
Daha fazla  
Acer Aspire3 A315-510p aygıt yöneticisindeki fotoğraftaki sürücüler için ne yüklemem gerektiğini bulamadım. Serial IO ve touchpad'i de kuramadım. Yardımcı olur musunuz?

Ekran Görüntüsü (1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Bu farklı. Şimdi bilinmeyen aygıtlar var ya. Orada donanım kimliği ACPI\INTC1057 olanı bul. Onun üzerinden Serial IO sürücünü yükler misin?
Olmaz ise bu.
@fyo Aygıt Yöneticisi'nden onun donanım kimliğini atar mısın?

İnf dosyası ile kurmayı dener misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@fyo Aygıt Yöneticisi'nden onun donanım kimliğini atar mısın?

İnf dosyası ile kurmayı dener misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
deneyim inf dosyası ile kurmayı. Donanım kimliği kısmı da bu şekilde geliyor doğru yere mi baktım emin değilim ama görseli ekliyorum
1706532613798.png

1706544757316.png
böyle diyor

1706544940362.png
touchpad kısmında da bu hatayı aldım

kurdum linki :

Son düzenleme:
İo sürücüsünü de kurmadınız di mi?
Kuramadım. Attığınız videodaki gibi inf ekleme kısmında gözat dediğimde çıkmıyor bile io dosyası direkt görünmüyor yani

Kuramadım. Attığınız videodaki gibi inf ekleme kısmında gözat dediğimde çıkmıyor en son attığım görsellerd
Kuramadım. Attığınız videodaki gibi inf ekleme kısmında gözat dediğimde çıkmıyor bile io dosyası direkt görünmüyor yani
En son attığım görsellerde ilki io ya ikincisi touchpate ait. Ses internet Bluetooth sürücülerini normal çalıştırmıştım olmuştu bundaki sorunu anlamadim

Yeni konular

Geri
Yukarı