Acer Aspire 5 A515-55G alınır mı?

Fegador

Hectopat
5000 TL bütçem var bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Sizce nasıl, alınabilir mi?
Bildiğiniz bir kronik hatası falan var mı?
Kullanan varsa lütfen bilgi verebilir mi?

Aspire Serisinin Şu an Rastladığım aman aman bir hata verdiğini görmedim. Dünyanın en iyi Laptopları diye geçiyor Acer Markası zaten. Ben de A315 Serisini kullanıyorum. Memnunum :)

Bütçenizi arttırabilirseniz:

Arttıramaz iseniz sizin dediğiniz alınabilir.

Bütçenizi arttırabilirseniz:

Arttıramaz iseniz sizin dediğiniz alınabilir.
Benim yazdığım model stokta bitmiş acaba hp pavilion 15-dk0002nt nasıl biliyor musunuz attığınız ile karşılaştırınca hangisi alınabilir

Oyun performansı çok kötü tavsiye etmiyorum , işlemci kararsız çalışıyor ısınınca ani fps düşüşleri yaşanıyor, temel çalışma frekansı 1ghz turbosunu sürekli aktif etmek için throttlestop programı kurdum denedim oyunlarda pek farketmedi güncel kullanım için ideal , mx350 yanıltmasın pek işe yaradığı söylenemez.

Oyun performansı çok kötü tavsiye etmiyorum , işlemci kararsız çalışıyor ısınınca ani fps düşüşleri yaşanıyor, temel çalışma frekansı 1ghz turbosunu sürekli aktif etmek için throttlestop programı kurdum denedim oyunlarda pek farketmedi güncel kullanım için ideal , mx350 yanıltmasın pek işe yaradığı söylenemez.
Ben de bu modeli kullanıyorum bir kaç sorum olacaktı iletişime geçebilir miyiz

Özel mesaj atamıyorum size ama buyurun sorunuz var ise dinliyorum, bu arada oyun performansı bir tık arttı güncellemelerle birlikte.

Dün yeni bir ekran kartı driver güncellemesi geldi yaptım dünden bu zamana kadar sorun yoktu az önce mavi ekran verdi video Memory management internal isimli siz son driver güncellemesini yaptınız mı acaba güncellemede mi sorun var ekran kartımda mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı