Acer aspire 5737z iAtkos ML2 Kurulum sırasında hata

Evet biliyorum. Ama Multibeast kullanın

Bu programların amacı nedir işlevi nedir ben pek anlamadım Chameleon çözünürlük yeri var ama yükseltmiyor mesela ayrıca VooodooHDA indirdim install diyorum şifre soruyor yazıyorum bir şey çıkmıyor daha karşıma çözemedim ne yüklemek istesem Chameleon açılıyor :/

Ses oldu ama ekran kartı olmadı yükledi ayarlar bölümüne cuda geldi ama çözünürlük artmıyor ve mac hakkında yerinde 3mb syd ekran kartı yazıyor :/

- - - Güncellendi - - -

Malesef seste olmamış ses kartı gözüküyor ama ses gelmiyor :/

- - - Güncellendi - - -

Ben kurarken OpelGL tıklamamıştım benim ekran kartım 2600mb ama paylaşımlı 256mb oluyor OpelGL 2gb üstü için seçsem olurmuydu acaba :/

Ses olarak VooDoo yükledim fakat ses az geliyordu ayarlarından yükselttim cızırtılı geliyor bu seferde ekran kartı hala olmadı ktxler listeye gelmiyor ayrıca wifi driveri bulursak çok daha iyi olacak :/

- - - Güncellendi - - -

Tamamdır kext yükledim reset attım daha sonra ekran apple logosundan sonra siyah oluyor :D

- - - Güncellendi - - -

Nvidia CUNDA yükledim sistem tercihlerinde görünüyor ama ekran kartım hala 3gb ben sistemi kurarken nvidia pasifleştir diyorum diğer seçenekleri denediğim zaman siyah ekran sorunu oluyor wifi driverini olsun bulayım ne ses ne ekran kartı nede wifi üçünü de bulamadım. :/

Ses kartı için size VoodooHDA 2.8.2 önermiştim. Eğer ses cızılıtılı geliyorsa VoodooHDA 2.8.0 veya 2.8.4 ses kartı kext Osx86 sitesinden indirebilirsiniz. Yeni bir kext kurmadan önce bir önceki kext S/K/E klasöründen bulup çöp sepetine atıp yeni kext kurulumu yapabilirsiniz.

Ekran kartı ve wifi kext için yardım edemezmisiniz. :/

- - - Güncellendi - - -

Ekran kartım bu http://graphics-cards.findthebest.com/l/76/Nvidia-GeForce-9400M-G

- - - Güncellendi - - -

VooDoo 2.8.0 oldu cızırtı yok ama ses çok kısık ayarlardan arttırıyorum oda sıııı şeklinde ses çıkartıyor Ses/MIDI ayarları bölümünden ana sesi ayarlayamıyorum orası çok kısıkta :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Şurdadır. Tabi sistemi Türkçe kurduysanız. Sistemi kurmuş olduğunuz diskin içinden Sistem/Kitaplık/Extensions

- - - Güncellendi - - -

Wİndows ortamında Aida64 ile donanım raporu alsaydınız iyi olurdu. Donanımınıza ait parçaları bilirdik.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı