Acer Aspire 5742G sürücüleri nasıl yüklenir?

mehmet0654

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Acer Aspire 5742g laptopum HDD vardı. SSD aldım ve SSD taktım sıfırdan Windows 7 yükledim ama driverler gelmedi internet sitesinden denedim olmadı.
Driver pack yükledim o da yapamadı ama eski HDD bütün her şey duruyor driverler ve eski Windows 7. HDD'den nasıl SSD'ye driverleri alabilirim veya yeniden yükleyebilirim?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Acer Aspire 5742G laptopum HDD vardı. SSD aldım ve taktım sıfırdan Windows 7 yükledim ama driverler gelmedi internet sitesinden denedim olmadı.
Driver pack yükledim o da yapamadı ama eski HDD bütün her şey duruyor driverler ve eski Windows 7. Nasıl içinden driverleri alabilirim veya yeniden yükleyebilirim?
Windows 8.1e geçin
Edit:Sitesinden kontrol ettim tek Windows 7 için destek var. O zaman eski HDD'nizi takın CMD ile sürücüleri yedekleyin ardından SSD'yi takıp sürücüleri kurun.

Son düzenleme:
USB belleğin içine 'Yedekler' diye klasör oluşturun.
Ardından CMD'yi açıp 'dism /online /export-driver /destination: D:\Yedekler'(iki nokta ve D birleşik) komutunu çalıştırın
SSD'yi geri taktığımız zaman USB'yi de takıp Aygıt Yöneticisi içinden sürücüleri güncelleştir deyin o sürücüyü bulur ve kurar.

USB belleğin içine 'yedekler' diye klasör oluşturun.
Ardından CMD'yi açıp 'DISM /online /export-driver /destination: D:\yedekler'(iki nokta ve D birleşik) komutunu çalıştırın.
SSD'yi geri taktığımız zaman USB'yi de takıp aygıt yöneticisi içinden sürücüleri güncelleştir deyin o sürücüyü bulur ve kurar.

Hocam olmadı maalesef. Hata 87 alıyorum

Kod:
@ECHO OFF
md "%USERPROFILE%\Desktop\MyDrivers"
dism /online /export-driver /destination:%USERPROFILE%\Desktop\MyDrivers
EXIT
Hocam şunu metin belgesine yapıştırıp .bat dosyası olarak kaydettikten sonra yönetici olarak çalıştırır mısınız?

Hocam yardımız için teşekkür ederim olmadı gene ama bir siteden bulup tek tek driverleri indirdim kurdum şu an çalışıyor
Çok sağ olun

Kod:
@ECHO OFF
md "%USERPROFILE%\Desktop\MyDrivers"
dism /online /export-driver /destination:%USERPROFILE%\Desktop\MyDrivers
EXIT
Hocam şunu metin belgesine yapıştırıp .bat dosyası olarak kaydettikten sonra yönetici olarak çalıştırır mısınız?

İlginç hocam belki kodun 7 ile uyumluluğu yoktur ben denedim şimdi ve çıkardı sürücüleri yine de sorunun çözüldüğüne sevindim
Eki Görüntüle 1178877

Dosya Ekleri

• 1633201909733.png
    1633201909733.png
    501,5 KB · Görüntüleme: 29

Yeni konular

Geri
Yukarı