Acer Aspire 7 A715-43G vs 51G

Bütçe
15.000
Evet ekrana üflüyor fakat sorun olacağını düşünmüyorum ki kimse daha böyle bir şikayette bulunmamış. İşlemci olarak intel daha iyi olduğu için bence iade edip bunu alın.

Evet ekrana üflüyor fakat sorun olacağını düşünmüyorum ki kimse daha böyle bir şikayette bulunmamış. İşlemci olarak intel daha iyi olduğu için bence iade edip bunu alın.
2 defa değişime gönderdiğim için artık göndermekten sıkıldım. Eğer bu sefer sorunlu gelmezse göndermem büyük ihtimalle.

Son durum ne oldu hocam?
Gelen cihaz sanırım sıfır değildi ama hiçbir sorunu olmadığı için iade vs. yapmadım. Sıfır olmadığından emin değilim çünkü bu şüphemin kaynağı kutunun içindeki belgelerin açılmış olmasıydı. Buna rağmen cihaz çok temiz ve kullanılmamış gibi duruyordu. Kullanıyorum 1.5 2 aydır ve memnunum.

Gelen cihaz sanırım sıfır değildi ama hiçbir sorunu olmadığı için iade vs. yapmadım. Sıfır olmadığından emin değilim çünkü bu şüphemin kaynağı kutunun içindeki belgelerin açılmış olmasıydı. Buna rağmen cihaz çok temiz ve kullanılmamış gibi duruyordu. Kullanıyorum 1.5 2 aydır ve memnunum.
Hocam hayırlı olsun, bende satın almayı düşünüyorum da bir kaç sorum var internette bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Oynadığınız oyunlarda ortalama kaç FPS aldınız? (benim için RDR 2 önemli)
Şarj süresi ortalama kaç saat gidiyor?

Hocam hayırlı olsun, bende satın almayı hdüşünüyorum da birkaç sorum var internette bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Oynadığınız oyunlarda ortalama kaç FPS aldınız? (benim için RDR 2 önemli)
Şarj süresi ortalama kaç saat gidiyor?

RDR2'de kaç FPS aldığımı hatırlamıyorum ama yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabiliyordum. Valorant'ta 150-200 arası.
CS'de 200 üstünde. Forza Horizon 4'te ultrada 50-60 FPS. Şarj konusunda pek beklentin olmasın fakat 1 2 saatte de bitmiyor. Her şeyi kısarsam 5-6 saat gidiyor.

A715-43G sipariş vermeyi düşünüyorum 14.400 TL ama 16.300 e Acer Nitro vardi su an stokta yok kararsiz kaldım. Bir de aradaki farka degecek fark var mı bilmiyorum. Onun ki Intel i5-12500H islemcisi. Ekran karti da rtx3050ti

RDR2'de kaç FPS aldığımı hatırlamıyorum ama yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabiliyordum. Valorant'ta 150-200 arası.
CS'de 200 üstünde. Forza Horizon 4'te ultrada 50-60 FPS. Şarj konusunda pek beklentin olmasın fakat 1 2 saatte de bitmiyor. Her şeyi kısarsam 5-6 saat gidiyor.
Hocam monitöre siyah ekranda baktiginizda ışık sızması var mı?

Geri
Yukarı