Acer Aspire 7 A715 51G laptopta oyunlar düşük FPS veriyor

En son yayınlanma tarihli olanı yapmak istemiştim bendeki biraz daha eski tarih yazıyor da versiyonlarına bakmamıştım.

Aynı cihazı bende kullanıyorum en yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde ETS 2 oynuyorum. NVIDIA kontrol panelinden en iyi performansa çek ayarını bir de oyunu açtığında aşağıdaki ekranda oyunun görünmüyorsa CPU grafiğini kullanıyordur.
Eki Görüntüle 1616717

Discord ismini verebilir misin? Bir şeyler sormak istiyorum da.

Aynı cihazı bende kullanıyorum en yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde Ets2 oynuyorum. Nvdia kontrol panelinden en iyi performansa çek ayarını birde oyunu açtığında aşağıdaki ekranda oyunun görünmüyorsa CPU grafiğini kullanıyordur.
Eki Görüntüle 1616717
Knk bende aynı laptop var benim ki i5 12 ve 16 GB valorantta ve CS go da Max 150 FPS sebebini hala çözemedim

@Glorious Cat96 ne yaptın hocam bende yeni 16 GB i5 1240P RTX 3050'li olanı aldım ama GTA 5 de 60 bile görmüyor bir de utanmadan LoL'de 80 anca veriyor fightta da düşüyor RTX 3050'yi düşününce hayrete düşüyorum bizde mi sorun var yoksa kazıklandık mı anlayamadım.

@Glorious Cat96 ne yaptın hocam bende yeni 16 GB i5 1240P RTX 3050'li olanı aldım ama GTA 5 de 60 bile görmüyor bir de utanmadan LoL'de 80 anca veriyor fightta da düşüyor RTX 3050'yi düşününce hayrete düşüyorum bizde mi sorun var yoksa kazıklandık mı anlayamadım.

3050 ile 80 FPS mi :D laptop bozuk olmasın hocam servise ver baksınlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı