Çözüldü Acer Aspire A715-51G düşük FPS sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dantes07

Decipat
Daha fazla  
The Forest'da bile en düşük ayarlarda 30 FPS zor alıyorum sebebi nedir? Çoğu oyun için öyle.
Sistem özellikleri:
RTX 3050 4 GB
16 GB DDR4 RAM
i5-1240P 1.7 GHz işlemci

Sanırım ekran kartı sürücüsü bozuk; ne kadar denesem de, internetten çözümüne baksam da, Nvidia denetim masasını açamıyorum.

1712812985989.png

Dxdiag'da gezerken böyle bir şey ile karşılaştım sanırım bu yüzden çok düşük FPS alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
The Forest'da bile en düşük ayarlarda 30 FPS zor alıyorum sebebi nedir? Çoğu oyun için öyle.
Sistem özellikleri:
RTX 3050 4 GB
16 GB DDR4 RAM
i5-1240p 1.7 GHz işlemci

Sanırım ekran kartı sürücüsü bozuk; ne kadar denesem de, internetten çözümüne baksam da, NVIDIA denetim masasını açamıyorum.

Eki Görüntüle 2165212
DxDiag'da gezerken böyle bir şey ile karşılaştım sanırım bu yüzden çok düşük FPS alıyorum.

DDU ile NVIDIA sürücülerini ve Intel sürücülerini kaldırıp yeniden kurun.

Oyunların NVIDIA GPU ile çalıştığından emin olun ve oyunları bilgisayar şarja takılıyken oynayın.
Sistem özellikleri:
RTX 3050 4 GB
16 GB DDR4 RAM
i5-1240p 1.7 GHz işlemci

Sanırım ekran kartı sürücüsü bozuk; ne kadar denesem de, internetten çözümüne baksam da, NVIDIA denetim masasını açamıyorum.

Eki Görüntüle 2165212
DxDiag'da gezerken böyle bir şey ile karşılaştım sanırım bu yüzden çok düşük FPS alıyorum.

Oyunların NVIDIA GPU ile çalıştığından emin olun ve oyunları bilgisayar şarja takılıyken oynayın.

Çözüm

Evet sürücüleri kaldırmayı düşünüyordum ama tam emin olmadığımdan yapmamıştım şuan düzeldi teşekkür ederim en yüksek ayarda 90 FPS alıyorum.

Geri
Yukarı