Acer Aspire 7 A715-51G mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 11

maedris

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Gemi Makineleri İşletme Mühendisi
RAM
16 GB DDR4
SSD veya HDD modeli
500 GB Micron SSD
Ekran kartı
RTX 3050 Mobil 4GB
İşlemci
i5 1240P
Esenlikler, sıfır olarak almış olduğum Acer Aspire 7 A715-51G markalı cihazım sürekli mavi ekran hatası veriyor. Daha önceleri çok sık yaşanmıyordu fakat bu aralar çok sıklıkla yaşanmaya başladı.

Mavi ekran hatası verdikten sonra sistem içerisine minidump dosyası da bırakmıyor yani nasıl yardımcı olacağımı bilmiyorum. Teşekkürler şimdiden. Ne yapmam gerekiyor (hangi dosyaları atmalıyım vs.) Belirtirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Konudaki 2. mesajda Ali Beyin mesajındaki çözümü dener misiniz?

Konudaki 2. mesajda Ali Beyin mesajındaki çözümü dener misiniz?
Bunu denememe rağmen hâlen bi' dosya vesaire gözükmüyor belirtilen konumda, minidump dosyasını bir türlü göremiyorum ya da hataya bağlı minidump dosyası oluşturmuyor sistem.

Birkaç defa daha mavi ekran almama rağmen herhangi bi' minidump oluşmadı, o yüzden olay görüntüleyicisinden aldığım uygulama ve sistem olaylarını paslıyorum buraya, bakacak arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.

@claus Hocam kusura bakmayın etiketliyorum ama bakma şansınız var ise müteşekkir olurum, teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme:
@claus Hocam kusura bakmayın etiketliyorum ama bakma şansınız var ise müteşekkir olurum, teşekkürler şimdiden.
Etiketle tabii her zaman yardım için buradayız :)
AIDA raporu oluşturup paylaşır mısın ?

Yeni konular

Geri
Yukarı