Acer Aspire A315-33 Windows 7 kurulumda takılıyor

Hocam ISO hala inmedi normal mi internet en az 1MB hız veriyor saniyede.

Merhaba hocam ISO indirildi galiba fullindir cafe tarafından editlenmiş bir de Windows ISO'yu açmıyor hata veriyor.

Hocam o garip ISO'nun içi böyle ISO editlenmismi.

Hocam o garip ISO'nun içi böyle ISO editlenmismi.

Hocam resim atılmıyor tweaks falan var sources girdim setup X86 ve X64 var baska pek bir şey yok.

Dostum yazdırır mısın ISO'yu.

Hocam ISO'yu yazdırmak için ayıklıyordum virüs olarak karantinaya aldı Defender.

Hocam ISO'yu yazdırmak için ayıklıyordum virüs olarak karantinaya aldı Defender.

@EFI Shell hocam bu ISO ile format atarsam ne olur?

Hocam ISO'yu yazdırdım açarken çok garip şeyler çıktı 32 bitmi 64 bitmi falan bir de ekran çok kücüktü korktum USB'yi çıkartıp PC'yi kapattım.

Hocam biraz garipti setup korktum virüslüdür diye direkt USB'yi çekip bilgisayarı kapattım yükleme virüslümü?

Dosya Ekleri

• 16973011541554562837453389482495.jpg
    16973011541554562837453389482495.jpg
    290,4 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Hocam ISO'yu yazdırdım açarken çok garip şeyler çıktı 32 bitmi 64 bitmi falan bir de ekran çok kücüktü korktum USB'yi çıkartıp PC'yi kapattım.

Hocam biraz garipti setup korktum virüslüdür diye direkt USB'yi çekip bilgisayarı kapattım yükleme virüslü mü?

Hayır öyle gözüküyor merak etmeyin öyle değil.
64 Bit seç
Kuruluma devam et
Orada yine 64 Bit seç 32 Bit seçme veya 86 seçme onlar 32 Bit
Virüssüz kendim de kullandım.
Gönül rahatlığı ile indirebilirsin.

Hocam biraz garipti setup korktum virüslüdür diye direkt USB'yi çekip bilgisayarı kapattım yükleme virüslü mü?

Defendırı defre dışı bırak dene.

64 Bit seç.
Kuruluma devam et.
Orada yine 64 Bit seç 32 Bit seçme veya 86 seçme onlar 32 Bit.

Tamam hocam ben kurmayı deneyeceğim olmazsa 10 yıllık emektardan Windows 10 format diski oluştururum.

64 Bit seç.
Kuruluma devam et.

Hocam vallahi size güveniyorum yazıyordum kurulum açıldı vallah sağ olun.

@Efı Shell hocam ve @yigitgok80 hocam yardımlarınız için çok teşekkürler.

64 Bit seç.
Kuruluma devam et.

Ya hocam buseferde kurulum kayıt defteri ayarlarını güncelleştiriyorda dondu 30 dakikadır o ekranda ne yapacağım.

64 Bit seç.
Kuruluma devam et.

Hocam neredeyse 1 saat 5 dakika oldu hala kurulum kayıt defteri ayarlarını güncwlliyor ekranında.

Caresizlik hissi yaşıyorum emektar bozuldu Windows 10 format diski yapamam C: Diskini biçimlendirmistim kurarken geri dönemem PC'yi babamla beraber götürsem format için geri alamam 😀

Son düzenleme:
Tamam hocam ben kurmayı deneyeceğim olmazsa 10 yıllık emektardan Windows 10 format diski oluştururum.

Hocam vallahi size güveniyorum yazıyordum kurulum açıldı vallah sağ olun.

@Efı Shell hocam ve @yigitgok80 hocam yardımlarınız için çok teşekkürler.

Ya hocam buseferde kurulum kayıt defteri ayarlarını güncelleştiriyorda dondu 30 dakikadır o ekranda ne yapacağım.

Hocam neredeyse 1 saat 5 dakika oldu hala kurulum kayıt defteri ayarlarını güncwlliyor ekranında.

Caresizlik hissi yaşıyorum emektar bozuldu Windows 10 format diski yapamam C: Diskini biçimlendirmistim kurarken geri dönemem PC'yi babamla beraber götürsem format için geri alamam.

Windows 8.1 Pro'ya geçin o daha iyidir boş verin Windows 7'yi.

Ama performance Edition yükleyin.

@yigitgok80 hocam bilgisayarı açarken Windows 7 var iki tane bir de Windows 10 var Windows 10 açılmıyor Windows 7'ler konunun başlığındaki hatayı veriyor.

Windows 8.1 Pro'ya geçin o daha iyidir boş verin Windows 7'yi.

Ama performance Edition yükleyin.

Hocam nasıl geçeceğim sorun orada.

Geri
Yukarı