Acer Aspire A315-42G ile hangi HDD'ler uyumlu olur?

2.5 inç olanlar uygundur. SATA SSD ya da HDD. Buradan videodan inceleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2.5 inç olanlar uygundur. SATA SSD ya da HDD. Buradan videodan inceleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki laptop anakartına uyumlu olacak mıdır? Ayrıca yeni aldığım HDD'yi takacak 2. bir slot mevcut mudur?

Laptop içerisinde SATA kablosu yoksa almanız gerekir. 2.5 inç HDD/SSD ler laptoplara uyumludur. Videoyu izleyin. Nasıl yapılacağını, kablonun nereye takılacağını gösteriyor.

Teşekkürler. Videoyu izledim ve nasıl takacağımı anladım. Peki videoda kullanılan mavi uçlu SATA kablosu nedir? Trendyol üzerinde araştırma yaptım ancak tek bulduğum dönüştürme kabloları. Örneğin bunun gibi.

Teşekkürler. Videoyu izledim ve nasıl takacağımı anladım. Peki videoda kullanılan mavi uçlu SATA kablosu nedir? Trendyol üzerinde araştırma yaptım ancak tek bulduğum dönüştürme kabloları. Örneğin bunun gibi.
Orjinal Acer Aspire 3 A315 A315-53 A315-53G Notebook Hdd Kablosu Fiyatları ve Özellikleri Buradan bir mağazaya sorun.Belki uyumludur bu da. Sizin modele uygun satıcının kendi sitesinde mevcut. Site linki

Geri
Yukarı