Acer E1-572G-54208G1TMNii Mac Uyumu

Ertuğrul Ayrenk

Hectopat
Daha fazla  
İşlemci: Intel Core i5-4200U 1.6 (Turbo Boost Tek. ile 2.6 Ghz.) 3 MB önbellek
Ram: 8 GB DDR3 1600 Mhz. (Max. 8 GB)
Sabit Disk: 1 TB (5400 rpm,SATA)
İntel Ekran Kartı : Intel Graphics 4400
Ekran Karti: AMD Radeon R7 M265 2 Gb Ekran Kartı
[TBODY] [/TBODY]
Bu özellikleri olan bilgisayarımdaki bilgisayarıma önceki yosemite denemelerimde ekran parlaklığı ve ses kartı sorunu yaşamıştım. (Ses kartım Realtek alc282) Sierra kurulur mu? Ya da sıkıntısız kurabileceğim bir sürüm var mı?

Sierra kurarsın ancak aynı sorunları yine yaşarsın. Bunları tanıtmak için yine uğraşacaksın.

Rehberlerinizde evet parlaklık için çözüm anlatılmış tamam da ben 7yıldır windows 2yıldırda arch linux kullanıyorum yinede anlatım çok karışık bide yosemite her yaptığım işlemde çöküyordu. Bu iş gerçekten zor anlatım çeşke daha anlaşılır ve resim destekli olsaydı.

7 yıldır Windows, 2 yıldir Linux kullanıyorsan, senin bu rehberlere daha bir vakıf olman lazım. Rehberler gayet açıklayıcı zira.

Sanırsam kernel panic verdi.

Bu hataya benzer hataları buldum ama aynısını hiçbir yerde bulamadım. Sorunun nerede olduğunu anlayamadım o yüzden.

Dosya Ekleri

• 1478031023805.jpg
    1478031023805.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 138
Bu kadar ne Windows nede linux çöküyor
emoji23.png
Sanıyorum bir şeyi hatırlatmakta fayda var. Zira insanlar OS X PC kurulumunu Linux yada Windows gibi sanıyor. OS X PC için üretilmiş bir işletim sistemi değil. Biz PC sistemimize OS X kurulumunu SMC ve EFI emülatörleri ile yapıyoruz. Kısacası OS X'i Hack(intosh)'luyoruz. Sorunsuz OS X deneyimi istiyorsan bir Mac alırsın. Bakarsın sistem hiç resetliyor mu yada saçma sapan mavi ekran hatası ile kapanıyor mu.(y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı