Acer ED242QRABİDPX Alınır mı?

BoLoNoRa

Hectopat
Daha fazla  
Acer ED242QRABİDPX monitörü Amazon'da 1100 TL civarında satılıyor. Bu kadar ucuz fiyata 144 Hz Curved bir monitör bulmak zordur diye düşünüyorum, sizce bu monitör iyi midir, sıkıntısı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır tavsiye ediyorum ben aldım pahalıya aldım ama olsun gene de tavsiye ederim ben beğendim renk kalitesi, parlaklığı filan gayet iyi güzel kaçırma bence VA bir panel çok güzel görüntü veriyor.

Alınır tavsiye ediyorum ben aldım pahalıya aldım ama olsun gene de tavsiye ederim ben beğendim renk kalitesi, parlaklığı filan gayet iyi güzel kaçırma bence VA bir panel çok güzel görüntü veriyor.
bir şey soracağım 144 hz aldığınızda ve ya 60 üstü diyelim oyunlar içinde 4ms olduğu için ya da VA panel olduğu için hafif bir negatif bulanıklaşma hissediyormusunuz sizde ?

bir şey soracağım 144 hz aldığınızda ve ya 60 üstü diyelim oyunlar içinde 4ms olduğu için ya da VA panel olduğu için hafif bir negatif bulanıklaşma hissediyormusunuz sizde ?
Hayır hissetmedim Rainbow Six Siege oynadım. Öyle bulanıklık yada ghosting denen sorunla karşılaşmadım gayet akıcı ve çok güzel görüntü veriyordu.
Cezam olduğu geç yazdım maalesef.

Açıkçası ben ekranı alacaktım fakat fiyatı artmıştı abimde 24 inch monitör vardı az büyüğünü alayım dedim 27 inchlik ed273wmidx aldım bu 75hz zaten çoğu oyunda 144 hz alamayacaktım gerek duymadım. Fakat monitörün hapörlörünü 3 saat aralıksız kullanınca cızırtı yapıyor nedenini bilmiyorum fakat ertesi güne düzeliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı