Acer GTX 960M FPS sorunu

Yavuzm

Hectopat
Daha fazla  
Acer Aspire Vn7-791G laptopumda FPS sorunu yaşıyorum. NVIDIA ayarlarından en yüksek FPS ayarlarını yaptım. GO'daki çoğu ayarı düşürdüm ama FPS 40 60 arası gidip geliyor. 960M ekran kartına uymuyucak bi FPS bilgisayarı teknik servise gönderdim ama format atıp geri gönderdiler hiçbir şey değişmiş degil.
Yardımlarını bekliyorum.
Bu arada ekran kartı güncel ve GameForce experience en güncel sürümde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer Aspire Vn7-791G laptopumda FPS sorunu yaşıyorum. NVIDIA ayarlarından en yüksek FPS ayarlarını yaptım. GO'daki çoğu ayarı düşürdüm ama FPS 40 60 arası gidip geliyor. 960M ekran kartına uymuyucak bi FPS bilgisayarı teknik servise gönderdim ama format atıp geri gönderdiler hiçbir şey değişmiş degil.
Yardımlarını bekliyorum.
Bu arada ekran kartı güncel ve GameForce experience en güncel sürümde.
Aynı sorunları bende yaşıyorum. 1.5-2 ay oldu laptopu alalı. League of Legends oynarken 5-15 arası fps alıyorum. Yardım edebilecek kimse yok mu ?

Aynı sorunları bende yaşıyorum. 1.5-2 ay oldu laptopu alalı. League of Legends oynarken 5-15 arası fps alıyorum. Yardım edebilecek kimse yok mu ?
Ayni sorun bendede var garantiye gonderdim ekran kartı kitleniyor dediler 7200 tl istediler. Birden fps dustu lolde dedigin gibi fps almaya basladim .
Garantisi varsa yaptirin arkadaslar yoksa büyük meblalar istiyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı