Acer Nitro 16 6 yıl götürür mü?

tahaokumus

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben 10.sınıf öğrencisiyim ve bu yaz laptop alacağım. Şu anki almak istediğim Acer Nitro 16 üniversite de dijital oyun tasarımı okuyacağım. Bu PC beni 6 yıl götürür mü? Derslerin yanında oyunda oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben 10.sınıf öğrencisiyim ve bu yaz laptop alacağım. Şu anki almak istediğim Acer Nitro 16 üniversite de dijital oyun tasarımı okuyacağım. Bu PC beni 6 yıl götürür mü? Derslerin yanında oyunda oynayacağım.

6 yıl sonra yaşayacağının garantisi bile yok iken 30 40klık cihazın 6 yıllık ömrü var mı diye soruyorsunuz. Dert etmeyin bu kadar. Kasmayın keyfinize bakın

Nitro 5 modelini kullanmıyorum, garanti belgesinde ömrünün 7 yıl olduğu yazılı.
Eğer bakımını düzenli yaparsanız daha da götürebilir en büyük sorun ileride ısınma sorunu olacaktır yeni nesil oyunlar zorluyabilir.
Termal macundan sıvı metal e geçiş sistemi rahatlatacaktır bunun yanı sıra çok kaliteli bir notebook soğutucu satın alırsanız sorun ortadan kalkacaktır.

Nitro 5 modelini kullanmıyorum, garanti belgesinde ömrünün 7 yıl olduğu yazılı.
Eğer bakımını düzenli yaparsanız daha da götürebilir en büyük sorun ileride ısınma sorunu olacaktır yeni nesil oyunlar zorluyabilir.
Termal macundan sıvı metal e geçiş sistemi rahatlatacaktır bunun yanı sıra çok kaliteli bir notebook soğutucu satın alırsanız sorun ortadan kalkacaktır.

Baştaki infonun alaka seviyesini anlamadım. Ben de şey mi yazsaydım yorumun öncesine.
Lenovo LOQ modelini kullanmıyorum ama bence 4070 modeli 6 yıl götürür. :D

Vallahi benim Acer E576g yi 4 yıldır kullanıyorum ikinci el olmasına rağmen işimi görüyor ve dayanmaya devam ediyor şükür bence götürür.

Baştaki infonun alaka seviyesini anlamadım. Ben de şey mi yazsaydım yorumun öncesine.
Lenovo LOQ modelini kullanmıyorum ama bence 4070 modeli 6 yıl götürür. :D

Hocam Acer Nitro serisi laptop satın aldığınızda garanti verilen kullanım ömrü yazıyor sonuçta ben Monster'dan veya başka bir markadan bahsetmiyorum 😉

Geri
Yukarı