Elektronik Acer Nitro 16 AN16-41 27.741TL!

Normalde daha yazmayacaktım da hala kesin bilgi olmadan övüldüğünü görünce el mahkum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun performansı genel olarak değişken çünkü bunun etkeni çok, ki neredeyse gidip kartların ilk çıktığındaki performans testini atmışsınız. Neyse, saf performansa göre, Nitro gördüğünüz puanları almakta 3070 100W ile, 3060 140W bir laptopta ortalama 8, 7-9k puanlar arasında dolanır. Bu bilindik bir şey, vaktinde Max Q tabiri kalkmadan da Max Q 3070 = Max-P 3060 diye çokça söylerdik zaten forumda.
Konuda da 4050 140W'nin puanını görebilirsiniz.

Burada da arkadaş biz 100W 3070 karşılaştırırken kendisi tam güç değerlerine sahip kartı ile karşılaştırma yapıyor, tam güç değerlerine sahip olsa da 3070'iniz 4070'e denk değil, anca 4060'a denk/biraz üstü olur. 3000 serisi hala yeterli, buna söz yok fakat siz laptop satın alıyorsunuz. Ekran kartının güncellendiği taktirde yanında işlemcide değişiyor, RAM'de değişiyor yeni teknolojilerde geliyor. Tek taraflı bakarak cihaz tercihi yapılmaz.

Bu mesaj direkt yanlış bilgi ama tam detaylı yazmadığınız için rapor yollayasım gelmedi. 85W 3060 140W 4050'den daha mı güçlü? Bu bilgi nereden çıktı?

50 serisi kötü olabilir, giriş seviyesi fakat önceki 50 serilerinden dolayı düzgün şekilde bakmayarak gömmeniz ayrı saçmalık. Önceki laptop tarafında 50 serisi ve 60 serisi arasında 2 katı performans farkı bulunuyorken artık fark sadece %30, basit örnek.

Hocam şahsi fikrim zaten açıkçası kendi gözleme fırsatı buldum ben hani sadece netteki verilere bakarak konuşmak zaten saçma olur ben bizzat kıyasladım gerçek hayatta aynı oyundaki değerlere baktım tabii çamur bir görüntü istiyorsanız DLSS 3.0 çok daha iyi ama bence 30k para verilmez 50 serisi bir cihaza 60 serisine okeyim. Bu aslında kullanıcının ne istediğinede bağlı o yüzden herkes kendi yorumunu yapmış daha çok uzatmaya gerek yok herkes görüşünü belli etmiş seviyeli tartışma için teşekkür ediyorum iyi sosyaller.

Maalesef indirim sonlandı alan arkadaşlara hayırlı olsun.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240511_161915_Chrome.jpg
    Screenshot_20240511_161915_Chrome.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 4
Pazarama

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...L51Rur0waGgslBx-8vBoCW-IQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Hangisini almami önerirsiniz eğer indirim gelcekse beklerim zaman benim için sorun değil
en fazla 35 bin tl verebilrim bütçem yok fazlasina sizin daha iyi öneriniz varsa yazabilirsiniz
pazarama güvenlimi bu arada ?

Bende 22 ay garantisi olan,

Lenovo legion 5 12700H rtx 3070 2k ekranlı laptop vardı, onu aldım.

Sıfır yerine garantisi uzun süre devam eden bulunabilirse alınmalı.

Geri
Yukarı