Acer Nitro 16 AN16-41 NH.QLJEY.001 nasıldır?

Bütçe
65000

ayrangüzeli

Zeptopat
Daha fazla  
Acer Nitro 16 serisinden bir ürün almak istiyordum çünkü sıvı metal soğutma kullanıyor, uzun süre kullanmak istediğim için fazla ısınmadan dolayı aletin parçalarının yanıp sıkıntı çıkarmasını istemiyorum. 65000e kadar bütçem var ama kendimce güvenilir bir satıcı ya da mağazadan düzgün bir laptop bulamadım. Acer Nitro 16 AN16-41 NH.QLJEY.001 Ryzen 9 7940HS 16 GB 1 TB SSD RTX4070 16" QHD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Kafamdaki ürün buydu ama her yerde Teknorya satıyor ve internette Teknorya hakkında olumsuz bir sürü yorum gördüm. Kırık ürün gelme ve satıcının müşteriyi umursamamasıyla alakalı. Aldığım yerin fiziksel güvenilir bir mağazası olsa içim daha rahat eder vatan, MediaMarkt (bunlarda da ürünlerin çoğu 512 GB SSD en az 1TB lazım) vb. istediğim şekilde bir laptopu güvenilir bir satıcıdan bulabilen varsa ya da bilen varsa çok yardımcı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer Nitro 16 serisinden bir ürün almak istiyordum çünkü sıvı metal soğutma kullanıyor, uzun süre kullanmak istediğim için fazla ısınmadan dolayı aletin parçalarının yanıp sıkıntı çıkarmasını istemiyorum. 65000e kadar bütçem var ama kendimce güvenilir bir satıcı ya da mağazadan düzgün bir laptop bulamadım. Acer Nitro 16 AN16-41 NH.QLJEY.001 Ryzen 9 7940HS 16 GB 1 TB SSD RTX4070 16" QHD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Kafamdaki ürün buydu ama her yerde Teknorya satıyor ve internette Teknorya hakkında olumsuz bir sürü yorum gördüm. Kırık ürün gelme ve satıcının müşteriyi umursamamasıyla alakalı. Aldığım yerin fiziksel güvenilir bir mağazası olsa içim daha rahat eder vatan, MediaMarkt (bunlarda da ürünlerin çoğu 512 GB SSD en az 1TB lazım) vb. istediğim şekilde bir laptopu güvenilir bir satıcıdan bulabilen varsa ya da bilen varsa çok yardımcı olur.

Cihaz iyi ama bütçenize göre daha iyisi alınabilir. Teknorya hakkında bende kötü yorumlar okumuştum.
Gaming Gen TR sitesinde satılıyor Dell'in resmi satıcısı
Buna da bakılabilir. @Senyör Kesada

Atılan cihazların ikisi de mantıklı ama ben 65K'ya kadar çıkmışken birkaç K daha arttırıp 4080 almanızı tavsiye ederim.

Cihaz iyi ama bütçenize göre daha iyisi alınabilir. Teknorya hakkında bende kötü yorumlar okumuştum.
Buna da bakıl

Buna da bakılabilir. @Senyör Kesada
Hocam Dell çok hoşa benziyor fakat bir sorum olacak bu işlerden çok anlamadığımdan bir laptopun AAA diyebileceğimiz sistemi zorlayan oyunlarda işlemcisinin sıcaklığı ne civarlarda olmalı aynı şekilde ekran kartının da. Hangi sıcaklarda dolanması güvenlidir? Bir de bu Dell'in cihazını kullanan varsa yorumları nedir bilmem gereken ya da karşılaşma olasılığı onda olduğu donanımsal ya da yazılımsal bi sıkıntısı var mıdır?

Atılan cihazların ikisi de mantıklı ama ben 65K'ya kadar çıkmışken birkaç K daha arttırıp 4080 almanızı tavsiye ederim.

65k artık en son limit ortalama bütçe 60 ama esnetilebilirlik olarak 65 dedim attığın laptoplar hoş ama beni zorlar, yine de teşekkürler yardımın için.

Hocam Dell çok hoşa benziyor fakat bir sorum olacak bu işlerden çok anlamadığımdan bir laptopun AAA diyebileceğimiz sistemi zorlayan oyunlarda işlemcisinin sıcaklığı ne civarlarda olmalı aynı şekilde ekran kartının da. Hangi sıcaklarda dolanması güvenlidir?

Laptop olduğu için 90ı geçmemesi gerekir. Ama bu cihazlar kaliteli olduğu için 85i geçeceğini sanmıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı