İnceleme Acer Nitro 16 AN16-41 NH.QLLEY.001 incelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çizdiğim noktalarda var hocam ekstradan 165Hz ayarlayamadım bir türlü.

Dosya Ekleri

• Inked20231104_181807_LI.jpg
    643,1 KB · Görüntüleme: 223

Yok denecek kadar az sızma dostum rahatlıkla kullan.

NVIDIA Denetim Masası'na gir orada çözünürlük var oradan ayarlayabilirsin. Optimus ayarını da only NVIDIA GPU çek keyfine bak

Yok denecek kadar az sızma dostum rahatlıkla kullan.

NVIDIA Denetim Masası'na gir orada çözünürlük var oradan ayarlayabilirsin. Optimus ayarını da only NVIDIA GPU çek keyfine bak

Hocam emin misin sorun olmayacağına Nitro yazılımını açtığımda böyle sızma oluyor. Bunun gibi 6 nokta var ekranda siyah veya koyu alanlar hariç gözükmüyor ama servise yollasam halledilmez mi ya da değişim vs bir şey?

Dosya Ekleri

• 20231104_195728.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 222

Telefonla çekince çok fazla gibi duruyor tabii ama canlı olarak ufak bir ışık süzmesi görüyorum ben normalde. Oyunlarda vs hiç gözüme takılmıyor. Servis değişim yapar mı yapmazmı bilemiyorum çünkü bu bir hata değil IPS panellerin doğasında var ışık sızması ki hadi diyelim değiştirdiler yeni gelen cihazda daha fazla çıkma ihtimalide var. 1-2 güne görmemeye başlarsın o sızmaları bana sorarsan hiç değişim isteme.

Dosya Ekleri

• IMG_3566.jpeg
    105,1 KB · Görüntüleme: 181
  • IMG_3568.jpeg
    187,9 KB · Görüntüleme: 200

Anladım hocam teşekkür ederim cevabınız ve görüşünüz için.

Ben Windows 10 kurdum bu sizin kurduğunu DTS programı kurulmuyor ayrıca hala daha 165 Hz yapamadım acaba Windows 10'la ilgili bir sıkıntı mı? Söylediğini Optimus ayarı kapanmıyor diğer seçenekler gözükmüyor denetim masasında 7840HS'nin chipset ve Radeon driver kurarken mavi ekran veriyor Windows 10 kaynaklı olabilir mi?

Olma ihtimali var. Windows 11 kurun işlemci ve ekran kartı en verimli Windows 11 de kullanırsınız.

Radeon driver kurulmadığı için Hz i değiştiremiyosun muhtemelen. Windows güncellemelerini yap otomatik kurabilir ama dediğim gibi Windows 11 en sağlıklısı olur.

Sizin kurduğunu DTS X peri yi bir türlü kuramadım hocam erişim engeli diyor sebebi nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…