İnceleme Acer Nitro 16 AN16-41 NH.QLLEY.001 incelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok güzel bir inceleme olmuş ellerinize sağlık hocam. Cihaz çok iyi gözüküyor almak istiyorum. Aşağı yukarı bir haftadır bekliyordum belki fiyatı düşer diye ama sanırım düşmeyecek ben de siparişini veriyorum. Hadi hayırlısı

2 gün önce 38 bine düşmüştü o fiyattan alsaydınız keşke görüp görebileceği en dip fiyattı şu an da 39k imiş verin direk siparişi

2 gün önce 38 bine düşmüştü o fiyattan alsaydınız keşke görüp görebileceği en dip fiyattı şu an da 39k imiş verin direk siparişi
39999 dan verdim siparişi. Diğer alternatiflerine bakınca bu çok daha verimli bir fiyat gibi geldi. Teşekkür ederim.

Hocam merhabalar inceleme için teşekkürler hp victus modelinden buralara geldim ancak bir kaç sorum var cihazın genel kalitesinin victustan önde olduğunu düşünüyorum siz nasıl bir yorum yaparsınız 40k bütçe ile daha iyi bir öneriniz var mı ve sizce hepsiburada kasım indirimleri bu cihaza vurur mu ona göre sipariş etmeyi düşünüyorum teşekkürler şimdiden.

Merhaba,

Victus'dan panel, kasa ve soğutma olarak üstün bir cihaz Nitro 16 kesinlikle. 40k bütçeye alınabilecek en iyi cihaz. Geçen hafta çıkış fiyatı olan 38k ya düştü fiyatı onun altına düşeceğini sanmıyorum.

evet hocam ben de son 1 kaç saat araştırmamla bu karara vardım ve önümde iki site var hepsiburada 40k vodafone her şey yanımda 39k ama ikisinin de satıcısı aynı satıcıya sorduğumda muhattabınız önce biz sonra acer nitro servisi olacak dedi sizce vodafonea güvenip sipariş etmeli miyim

Acer'ın Türkiye'de tek satıcısı var zaten Teknorya. Bütün kanallarda satış yapıyor. Yani Vodafone sitesinden aldığınzda da Teknorya gönderecek Hepsiburada'dan aldığınızdada Teknorya gönderecek hangisi avantajlıysa hesabınıza göre onu tercih edebilirsin. Satın aldıktan sonra Teknorya ile dahi uğraşmayıp direk Acer Türkiye servisi ile muhatap olabilirsiniz.

Aklıma bir soru takıldı bu cihazların bataryaları çıkarılıp takılabilen cinsten mi? Sonuçta batarya takılı şekilde oyun oynuyoruz herhangi bir problem doğurmaz mı? Bundan önce kullandığım cihaz 2015'ten kalmaydı onda çıkarılıyordu bilmiyorum bunların bataryaları nasıl oluyor.

Bataryayı çıkarmak için arka kapağı açmak gerekiyor. Cihaz fişte iken bataryayı baypas eder yani direk adaptörden alır gücü bataryayı boşa çıkartır. Bu sebeple hiçbir problem yaratmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…