Acer Nitro 16 fanların sol tarafından cızırtı sesi geliyor

KFS7998

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 aylık Nitro 16 var. Düne kadar bir şey yoktu ama klavyeye doğru yaklaşınca sol fandan bir cızırtı geldiğini hissettim. Sizce 1 aylık laptop içi normal mi? Öyle çok tozlu bir yerde kullanılmadı.

Böyle bir şey tutuşuyormuş gibi bir ses. Aşırı rahatsız edici değil ama düne kadar hiçbir ses gelmediği için şimdi biraz gelince ne gibi sorunu olabilir merak ettim.

Önceden de sadece yakınına gelerek duyuyorduysanız dediğim gibi coil whinedır yüksek ihtimal. Gene emin olmak için sesi paylaşmanız lazım.

Önceden de sadece yakınına gelerek duyuyorduysanız dediğim gibi coil whinedır yüksek ihtimal. Gene emin olmak için sesi paylaşmanız lazım.
Şöyle.
Videoyu attım ama yüklenmiyor sanırım. Coil whine bildiğim kadarıyla daha ilk kurulduğunda kendini belli ediyordu diye biliyorum ben 1 saat öncesine kadar her hangi bir ses duymuyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle.

Videoyu attım ama yüklenmiyor sanırım. Coil whine bildiğim kadarıyla daha ilk kurulduğunda kendini belli ediyordu diye biliyorum ben 1 saat öncesine kadar her hangi bir ses duymuyordum.
Sosyal'de video yükleme servisi bulunmuyor buradan deniyorsanız, harici bir yerden yüklemeniz gerek. Coil whine sesi yüke göre değişebilir.

Sosyal'de video yükleme servisi bulunmuyor buradan deniyorsanız, harici bir yerden yüklemeniz gerek. Coil whine sesi yüke göre değişebilir.

Anladım. Biraz coil whine sesini araştırdım benimkiyle pek alakası yok. Videolarda ıslık sesi gibiyken benden odun tutuşması tarzında bir ses geliyor.

Anladım. Biraz coil whine sesini araştırdım benimkiyle pek alakası yok. Videolarda ıslık sesi gibiyken benden odun tutuşması tarzında bir ses geliyor.
Anladım, dediğim gibi ne olursa olsun kimse buna sesi duymadan kesin bir şey diyemez.

Anladım, dediğim gibi ne olursa olsun kimse buna sesi duymadan kesin bir şey diyemez.
Peki nereden video ulaştırabilirim size

Twitter üzerinden attım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı