Acer Nitro 16'da CPU 97 derecelere çıkıyor

Umut Renas

Femtopat
Daha fazla  
Acer Nitro 16 ile Bannerlord'da Ultra ayarlarda GPU 70 derecelerde gezerken 80-90 arası geziniyor. Bazı anlar 95-97 derecelere çıkıyor. Çözümü nedir?

Diğer oyunlarda da böyle mi yoksa sadece Bannerlord’da mı böyle?
Birazdan AC Odyssey de test edeceğim CPU derecesini sizinle paylaşacağım.
Maksimum sıcaklığı fazla önemli değil ki Bannerlord CPU'ya epey bi' yüklenen oyun. Ortalama sıcaklıklarda kötü değil, bu sırada yaptığı tüketimleri fotoğraf atarsanız daha iyi olur.
Hocam Bannerlord CPU'ya epey yuklense bile 85-90 dereceler normalmi? Birazdan AC Odyssey de test edeceğim.

Birazdan AC Odyssey de test edeceğim CPU derecesini sizinle paylaşacağım.

Hocam Bannerlord CPU'ya epey yuklense bile 85-90 dereceler normal mi? Birazdan AC Odyssey de test edeceğim.

O sırada yaptığı tüketime bağlı olarak normal olabilir, o sebeple aktif olarak oyun içinden Afterburner ile kontrol edin.

Bende gtada perfomans modunda eger pil modu en iyi perf ise bu sicakliklari aliyorum yoksa 82 80 derece ustu çıkmıyor gelismis pil modundan en yuksek islemci kullanimini %99 yapin bide öyle atin.

Yeni alınmayla pek alakası yok ya tüm teknolojik cihazlarda böyle aslında telefonlarda da yüzde 100 olunca aslında mAh cinsinden tamamen doldurmuyor telefonu pili korumak için.

Yeni alınmayla pek alakası yok ya tüm teknolojik cihazlarda böyle aslında telefonlarda da yüzde 100 olunca aslında mAh cinsinden tamamen doldurmuyor telefonu pili korumak için.
Ne alaka? Sizin anlattiginiz seyle benim yazdığımın arasinda ucurum var ben denetim masasindan guc plani ayarlari icerisinde islemci kullaniminindan bahsediyorum sen mah diyorsun.

Dosya Ekleri

• IMG_20240329_174336.jpg
    IMG_20240329_174336.jpg
    157,9 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20240329_174325.jpg
    IMG_20240329_174325.jpg
    155,2 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı