Acer Nitro 5 3070 Ti alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
35000
Konsola girmezsek güzel bir Gaming laptop önerinizi alırım o zaman 30-35k arası :) bu 3070 Ti ideal midir yoksa daha iyisi bulunabilir mi mesela?
3070ti idealdir saf güçte 4060'tan güçlüdür. lakin benim önerim 4060 olurdu, çünkü güncel bir kart ve fg desteği var.

En fazla LoL oynuyorsanız böylesine güçlü bir ekran kartıyla donatılmış leptopu ne yapacaksınız? :D
Güç elimin altında olsun hocam :D Ben eski madenciyim 3090 dahil kullanmadığım ekran kartı kalmadı. O yüzden insan o aletleri kullandıktan sonra gidip dandik bir bilgisayar alası gelmiyor malesef.

3070 FSR3 modlamasıyla harika işler çıkartıyor. Zaten saf güçte gayet iyi. Bu fiyata 4060 bulanabilir ama işlemci geri kalabilir biraz.

Intel kanadından bulabilir belki ben 6800H ile kıyaslamıştım. FSR3 modları güzel ama stüdyoların oyunlara kendi ekledikleri hali modlardan çok daha kötü çalışıyor.

Bunun da sebebini anlamadım, modları bilmeyenler ya da kuracak becerisi olmayanlar çöp bir deneyime mahkum kalacaklar.

Güç elimin altında olsun hocam :D Ben eski madenciyim 3090 dahil kullanmadığım ekran kartı kalmadı. O yüzden insan o aletleri kullandıktan sonra gidip dandik bir bilgisayar alası gelmiyor malesef.
O zaman hak veriyorum size. :D

Daha optimum olsun dersek hem panel hem CPU gucu olarak daha iyi olan bu Nitro 5'e bakabilirsiniz;

TFT gibi bir oyun CPU gücüne bakar. Bütçeyi biraz aşıyor ama değer.

Alacağım her makine TFT'yi kaldırır zaten diye düşünüyorum ama almışken tabii ki güzel bir makine olmalı. Amazon'dan 3070 Ti için tam bilgi alıp ona göre bu attığınıza ya da 3070'e yönelebilirim. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Alacağım her makine TFT'yi kaldırır zaten diye düşünüyorum ama almışken tabii ki güzel bir makine olmalı. Amazon'dan 3070 Ti için tam bilgi alıp ona göre bu attığınıza ya da 3070'e yönelebilirim. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Benim önerim bütçe artısı ile benim attığımı almanız olur.

Hiç değilmiş, bir de ısınsa ne olurdu kim bilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yav arkadaş kullanmadan yorum yapmıyorsan bir şey bilmiyorum. Bizde biliyoruz Gaming laptopun ısındığını bunu bilmeyen mi var? Bana kalırsa da o zaman gitsin PlayStation 5 Slim alsın, arkadaş alınır mı? Demiş. Bence alınır bu fiyata gayet güzel laptop, ayrıca bu modeller öyle rahatsız edecek derecede ısınmıyor.

Yav arkadaş kullanmadan yorum yapmıyorsan bir şey bilmiyorum. Bizde biliyoruz Gaming laptopun ısındığını bunu bilmeyen mi var? Bana kalırsa da o zaman gitsin PlayStation 5 Slim alsın, arkadaş alınır mı? Demiş. Bence alınır bu fiyata gayet güzel laptop, ayrıca bu modeller öyle rahatsız edecek derecede ısınmıyor.

Kullandım ve yorum yapıyorum, başka soru?

Benim önerim bütçe artısı ile benim attığımı almanız olur.

Hocam tekrar merhaba, biraz daha bütçe kısarak alttaki makineyi sipariş ettim. RAM'i 32 GB'a çıkarmayı düşünüyorum fakat hangi marka model tam olarak hangi RAM'i alacağımı bilmiyorum o konuda bilginiz var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
40 serisi almak daha mantıklı.

Victus çöpten ibaret. Dandik panel, 250 nit %45NTSC, Power limit, dandik malzeme kalitesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı