Acer Nitro 5 A15-45 RAM yükseltmesi

MehmetCeyy

Centipat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    81,6 KB · Görüntüleme: 23
  • 2.png
    2.png
    99,9 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu arada siz içini açıp takarsanız garanti devre dışı kalır, servise göndereceksiniz.

Bu uyumlu gibi gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu arada siz içini açıp takarsanız garanti devre dışı kalır, servise göndereceksiniz.

Bu uyumlu gibi gözüküyor.

Teknik servis yakın elle teslim edeceğim, yine de teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

Kesin uyumluysa direkt alıp geçeyim hocam.

Cihazdaki Kingston RAM, Micron çip kullanıyor. @ClGULi hocamız link atmış. Oradan da alabilirsiniz. Alternatif olarak Crucial RAM'ler Micron çip kullanıyor.

@ClGULi hocamın attığı linkten alın derim. Ömür boyu garantisi var.

@MehmetCeyy

Geçen günlerde Acer Nitro AN515-45 AMD Ryzen 7 5800H İşlemci, 8GB DDR4 RAM, 512GB SSD, GeFORCE Nvidia 3060 Harici 6GB Ekran Kartı, 15.6'' 144Hz Full HD Ekran, Free DOS, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar linkteki bu ürünü satın aldım. Okuduğum tavsiyelere göre RAM yükseltmesi yapmam gerekildiği söylenildi. Aldığım cihazla uyumlu 8 GB RAM önerisinde bulunabilir misiniz?

Ben de bunu almayı düşünüyorum şu an fakat emin olamıyorum. Memnun musunuz cihazdan sorunları var mı? Maksimum 24 bine kadar daha iyisini bulabilir miyim? Ya da 3 4 sene için bu yeterli midir? Bir de bu modelin i7-11800H'lı versiyonu var o daha mı iyidir bundan? i7 1000TL daha ucuz.

Geri
Yukarı