Acer Nitro 5 alındıktan sonra ne yapılmalı?

Experience üstünde driver kurun. Sistem yüke göre ekran kartını ayarlar. Denetim Masası'ndan genel tercihi şu şekilde yapabilirsiniz;

Eki Görüntüle 1739740

Boşta RAM kullanımı normal.

Buradan diğer sürücüleri kurabilirsiniz.

Bu sitedekileri tek tek indireyim mi?

Evet hocam bu kurduğunuz sadece ekran kartının driverları, bilgisayarın diper chipset, bellek, ağ bağdaştırıcısı, Bluetooth gibi birçok parçasının ayrı olarak kendi driverları olur.

Bluetooth yok sanırım aldığım modelde.

Bu sitedekileri tek tek indireyim mi?

Olanları indirebilirsiniz. Bluetooth nasıl olmaz? Var o modelde, Wi-Fi kartı ile tümleşik o modül. Parmak izi sensörü yok.

Ayrı olarak bu vereceğim linklerdeki uygulamaları indirin ve kurulumu yapın.

Olanları indirebilirsiniz. Bluetooth nasıl olmaz? Var o modelde, Wi-Fi kartı ile tümleşik o modül. Parmak izi sensörü yok.

Driverlar yüklenmediği için gözükmüyordur hocam.

Son durum nedir hocam problem var mı, driverları sorunsuz yükleyebildiniz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrı olarak bu vereceğim linklerdeki uygulamaları indirin ve kurulumu yapın.

Driverlar yüklenmediği için gözükmüyordur hocam.

Son durum nedir hocam problem var mı, driverları sorunsuz yükleyebildiniz mi?
Driverları yükledim kendimce gereksiz bulduklarımı indirmedim. Ama şuan hazır sistem bir kaç oyun indiriyorum birazdan denicem. Fan sesi bi tık fazla onun dışında laptop kullanmaya alışmam lazım bir de benim laptopun wifi driver ı hangisi ilerde format atarsam lazım olur.

Driverları yükledim kendimce gereksiz bulduklarımı indirmedim. Ama şu an hazır sistem birkaç oyun indiriyorum birazdan deneyeceğim. Fan sesi bir tık fazla onun dışında laptop kullanmaya alışmam lazım bir de benim laptopun Wi-Fi driver ı hangisi ileride format atarsam lazım olur.

Oyun sırasında fanların hızlı çalışması laptoplarda normal. Bilgisayarın altını düz bir zeminde altı hava alabilecek şekilde kullanın zaten altındaki kendi silikon ayakları laptopu yerden 2-3 mm boşluk bırakacak şekildedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı