Acer Nitro 5 alındıktan sonra ne yapılmalı?

Siz driverları güncelleştirin ve NVIDIA Denetim Masası'ndan NVIDIA işlemcisini seçmeniz yeterli bilgisayar gereken durumlarda otomatik olarak ekran kartını kullanır.

Evet hocam sola alabilirsiniz çok daha fazla özelleştirme isterseniz ben Steam'den start11 adlı bir uygulama satın almıştım tüm Görev Yöneticisi ve başlat menüsü özelleştirmelerini sunuyor size. Fakat öncelikle tüm driverları güncelleyin.

Evet hocam sola alabilirsiniz çok daha fazla özelleştirme isterseniz ben Steam'den start11 adlı bir uygulama satın almıştım tüm Görev Yöneticisi ve başlat menüsü özelleştirmelerini sunuyor size. Fakat öncelikle tüm driverları güncelleyin.

Şu an Experience üzerinden son driverı kuruyorum, hızlı kurulum dedin kuruluyor.

BIOS güncellemeden kullansam sorun olur mu? Hiç anlamıyorumda.

Sistem son güncel BIOS ile daha stabill çalışır ama güncellemek istemezseniz şu anlık bir sorun çıkacağını sanmıyorum. İleride bir problem olursa da BIOS güncelleştirmesi yapmak önceki zamanlara göre yapması daha kolay kendiniz güncelleyebilirsiniz.

BIOS, VBIOS, chipset sürücülerini yüklemeyi unutmayın.

Diğer parçaları da güncellemeyi unutmayın. Hepsi bittikten sonra sisteminizi yeniden başlatın.

Sistem son güncel BIOS ile daha stabill çalışır ama güncellemek istemezseniz şu anlık bir sorun çıkacağını sanmıyorum. İleride bir problem olursa da BIOS güncelleştirmesi yapmak önceki zamanlara göre yapması daha kolay kendiniz güncelleyebilirsiniz.

Diğer parçaları da güncellemeyi unutmayın. Hepsi bittikten sonra sisteminizi yeniden başlatın.
Diğer parçalar derken experience üzerinden yaptıktan sonra daha başka driverlar damı kurmam gerekiyor?

Evet hocam bu kurduğunuz sadece ekran kartının driverları, bilgisayarın diper chipset, bellek, ağ bağdaştırıcısı, Bluetooth gibi birçok parçasının ayrı olarak kendi driverları olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı