Acer Nitro 5 alınır mı?

Mr.Whıte1

Picopat
Daha fazla  
Hocam bu laptopu almayı düşünüyorum. Normalde bütçem 20000 ama yaz tatilinin sonlarında alacağım için bu laptopun o zamana kadar 20000 civarlarına geleceğini düşünüyorum (klasik Türk genciyim) ondan dolayı bunu tercih ettim sizce herhangi bir kronik sorunu var mıdır ve ne kadar götürür beni? Oyun odaklı kullanacağım.
Hocam çok özür dilerim unutmuşum. ACER Nitro 5 Intel Core i5-12500H 8GB 512GB SSD 4GB RTX3050Ti Linux 15.6'' FHD Gaming Laptop Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem parçalarını bilmemiz gerekiyor. Onun dışında laptopun kronik sorunu gördüğüm kadarıyla yok. Kardeşime bilgisayar alırken biz de Acer Nitro serisi tercih ettik ve bir sorunla karşılaşmadık.

Hocam bu laptopu almayı düşünüyorum. Normalde bütçem 20000 ama yaz tatilinin sonlarında alacağım için bu laptopun o zamana kadar 20000 civarlarına geleceğini düşünüyorum (klasik Türk genciyim) ondan dolayı bunu tercih ettim sizce herhangi bir kronik sorunu var mıdır ve ne kadar götürür beni? Oyun odaklı kullanacağım.
Hocam çok özür dilerim unutmuşum. ACER Nitro 5 Intel Core i5-12500H 8GB 512GB SSD 4GB RTX3050Ti Linux 15.6'' FHD Gaming Laptop Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Yaz tatili sonuna 20 bulamazsın bunu şimdiden bakma kardeşim boşuna.

Üstteki arkadaşa katılıyorum, taksitli bilgisayar alma imkanınız yok mu acaba? Ümidinizi kırmak istemem de yaz tatilinde bu sistem belki 20 bin TL olmayabilir ve RTX 3050'nin masaüstü sürümü oldukça rezaletken laptop sürümünü düşünmek bile istemiyorum.

Üstteki arkadaşa katılıyorum, taksitli bilgisayar alma imkanınız yok mu acaba? Ümidinizi kırmak istemem de yaz tatilinde bu sistem belki 20 bin TL olmayabilir ve RTX 3050'nin masaüstü sürümü oldukça rezaletken laptop sürümünü düşünmek bile istemiyorum.

Biraz bütçeyi zorlayabilirseniz aynı markanın 3060 olan modeline yönelmenizi tercih ederim.

Dolar dün 20.15 TL şu an 20.42 dolarları bitiyor devletin batacak ülke.
Hocam şimdi içeri almasınlar sizi. Yatırım tavsiyesi değildir falan yazın bari :D Dövizin dengesizliği aşikar. O nedenle kimse önümüzdeki hafta ne olacağını garanti edemez ama son senelere bakınca düşüş görmedim çoğu şeyde. Sürekli artma eğiliminde.

Yeni konular

Geri
Yukarı