Acer Nitro 5 AN-515-54-583j laptop bakımları yapılmasına rağmen ısınıyor

Erencan Dalğa

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar bende Acer Nitro 5 AN-515 54 var düzenli olarak termal macununu MX-4 ile değiştiriyorum. Tozunu vs alıyorum ama gene de ısınma sorunu var. Misal GTA 5 oynuyorum 75 derece gibi sıcaklık var YT'den videolara bakıyorum aynı laptop kullanıcılarında ısınma sorunu olmuyor. Ben ise sıcaklığı parmak uçlarıma kadar hissediyorum sizce ne yapmalıyım? Yardımcı olur musunuz?

Herkese merhaba, arkadaşlar bende Acer Nitro 5 AN-515 54 var düzenli olarak termal macununu MX-4 ile değiştiriyorum. Tozunu vs alıyorum ama gene de ısınma sorunu var. Misal GTA 5 oynuyorum 75 derece gibi sıcaklık var YT'den videolara bakıyorum aynı laptop kullanıcılarında ısınma sorunu olmuyor. Ben ise sıcaklığı parmak uçlarıma kadar hissediyorum sizce ne yapmalıyım? Yardımcı olur musunuz?

Fanlar düzgün çalışıyor mu?

Aslında 75 derece gayet normal Aspire 7 modelini kullanıyorum GTA 5 de 85 86 dereceyi görüyor ne yazık ki soğutucusu çok kötü Cooler Master metal soğutucu ile kullanıyorum 3 ayda bir termal macunu değiştiriyorum ama ısınma da fark olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı