Acer Nitro 5 AN-515-58 alınır mı?

mofelox

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aranızda " Acer Nitro 5 AN-515-58 " modelini kullanan veya Acer laptoplarla ilgili bilgisi olan var mı, ben bu laptopu almayi dusunuyorum fakat almadan once sizlerin de fikrini almak istedim. Kronik bir sorunu var mı, alınır mı?
(Bilgisayar muhendisligi ogrencisiyim, programlama ve oyun icin kullanacagim)

Şöyle kesin kanıya varan kişiler ya hiç Acer Nitro kullanmamış kişiler oluyor ya da tek fanlı düşük segment Acer Aspire modellerinden alıp markadan nefret etmiş kişiler oluyor. Monster Abra serisiyle karıştırmayın bu cihazları.

Arkadaşlar aranızda " Acer Nitro 5 AN-515-58 " modelini kullanan veya Acer laptoplarla ilgili bilgisi olan var mı, ben bu laptopu almayi dusunuyorum fakat almadan once sizlerin de fikrini almak istedim. Kronik bir sorunu var mı, alınır mı?
(Bilgisayar muhendisligi ogrencisiyim, programlama ve oyun icin kullanacagim)

Acer Nitro 5 kullanıcısıyım Acer Nitro serisi alınır. Marka bazında değil model bazında bakılması lazım.

Bu fiyata MSI ya da Asus almanı tercih ederim. Özellikle MSI laptoplar bu bandda harika makineleri var. Acer lenovo kalitesi bir tık düşük

Bu fiyata MSI ya da Asus almanı tercih ederim. Özellikle MSI laptoplar bu bandda harika makineleri var. Acer lenovo kalitesi bir tık düşük
MSI'ın hepsi düşük wattlı, Asus pahalı, HP Victus veya Omen öneririm

Son düzenleme:
Bir tane MSI model önersene çok merak ettim.

Şöyle kesin kanıya varan kişiler ya hiç Acer Nitro kullanmamış kişiler oluyor ya da tek fanlı düşük segment Acer Aspire modellerinden alıp markadan nefret etmiş kişiler oluyor. Monster Abra serisiyle karıştırmayın bu cihazları.
Aç bak kardeşim ekran paneli rezalet kötü bir sürü şikayeti var hem burada hem başka konularda boş laf yapmıyorum.

Bir tane MSI model önersene çok merak ettim.

Aç bak kardeşim ekran paneli rezalet kötü bir sürü şikayeti var hem burada hem başka konularda boş laf yapmıyorum.

Benim elimde şu an Acer Nitro 5 AN515-44 var 3 yıl oldu neredeyse kullanım sürem tek diyeceğim bu sana. Hiç kullanmadığın ürünler ile ilgili yorum yapmaya devam et. Senin gibi fanatik marka gömücüsü olsaydım ASUS TUF linki atıp ben acer yerine bunu öneririm demezdim. Ama nerede... Sen okumadan yazmaya devam et.

Benim elimde şu an Acer Nitro 5 AN515-44 var 3 yıl oldu neredeyse kullanım sürem tek diyeceğim bu sana. Hiç kullanmadigin ürünler ile ilgili yorum yapmaya devam et. Senin gibi fanatik marka gömücüsü olsaydım ASUS TUF linki atıp ben acer yerine bunu öneririm demezdim. Ama nerede... Sen okumadan yazmaya devam et.
Hocam max 35.000 tl MSI ne önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı