Acer Nitro 5 AN515-45 alınır mı?

Profil fotoğrafına bakacak olursak ben bir Shaco maine asla yardım etmem. Ama Shaco profil fotoğrafını öylesine koyduysan yardım edeyim.

Hocam Valorant CS veya LoL gibi oyunlar oynayacaksanız yeterli ancak, RDR2 gibi oyunları kaldırmı emin değilim.

Kullanım amacı?

- Düşük ve orta seviyeli oyunlar için alınabilir. 8GB ram oyun oynansa da oynanmasa da takılmalı.

- Amaç oyun değilse alınmaz. (Belki oynarım, ekran kartı da oluversin, ne zararı var bakış açısı mantıklı görünse de değil. Oyun laptoplarının ciddi dezavantajları da vardır.)

Selam, bu laptop alınır mı?
Bende aynısının RTX3050 modeli var.

-Benimkinde W11 kurulu geldi, FPS drop yiyordum (preinstalled uygulamalar yüzünden büyük ihtimalle). Format atınca performans sorunlarım çözüldü.
-Cihazda turbo açık olursa boşta 80 dereceleri görüyor, kapatırsanız 50-60 derecede dolanıyor. Termal macununu daha iyi bir modelle değiştirirseniz 40-50 olabilir. Turboyu registry kodu ile kapatabiliyorsunuz.
-Çift RAM yapmak çok önemli, büyük bir FPS farkı oluyor.
-Menteşesi bana hiç güven vermiyor, genel olarak gaming laptopların menteşeleri bana çok güven vermiyor, daha sert olsa iyi olurdu.
-HDD, SSD, RAM eklemelerinde garanti bozulmuyor.
-Ben CS:GO oynarken bobin tıslaması (coil whine) oluyordu az bir şey duyuluyor.
-Ha bir de ilk aldığımda şarj edememiştim. Şarj aleti sokete iki kez tık sesi gelince oturuyormus :D

2 ay önce Teknosa'dan RTX3050 modelini 15.000'e aldım. Memnunum genel olarak, alınıp 8GB RAM eklenebilir.

Bende RTX 3050 li versiyonu var. Beni gayet tatmin etti. Fanları ses çıkarmıyor, 8gb ram eklemememe oyunlarda performansı yüksek hoş Fp bir makine.

Yeni konular

Geri
Yukarı