Acer Nitro 5 AN515-54 alınır mı?

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
Kanalda da incelemesi var ve gayet güzel bir cihaz olduğu aşikar ama alıp kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini aktarabilirler mi acaba?
Fiyatı şu an için çok uygun gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
İ7'li modeli olan 51 serisini alalı bir yıl geçti. Gram tavsiye etmiyorum. 7 yıllık Lenovo laptop bundan daha iyi. Problem ne dersen oyunlarda anlık drop giriyor bunu Acer servise mail olarak ilettim, sorunun yazılımsal olduğunu güncelleme ve format atmamı söyleyip geçiştirdiler. Diğer problem 3-4 dk açılma süresi bende ki modelde SSD yok belki bundan ama 7 yıllık pc bundan hızlı. Başka problemlerim de var ama şimdi aklıma gelmiyor oyunlardan soğudum. Tabi şans işi alırsın çok iyi de çıkabilir. Birde dokunmatik mous kısmı tah tah ses yapıyor plastiği çok kötü.

Hp Pavilion Gamebook kullanıyorum yaklaşık 3 ay önce aldım. Bende bu iki bilgisayar arasında kalmıştım çünkü özellikleri birebir aynı. Benim bu bilgisayarı asıl seçme sebebim 1TB hafızası vardı o nedenle aldım. Bende de aynı özellikler var. 3 aylık süre zarfında birsürü oyunu denedim. Hiçbir oyunda düşük performans almadım. Sadece keyfi olarak Ram yükseltmek istiyorum ancak aciliyeti yada zararı yok. Forza Horizon 4 de Ekstrem ayarlarda 60 -70 FPS alıyorum. Bence kaçırma. Bir süre sonra bi HDD yada SSD takviyesi yaparsın rahatına bakarsın.

Hp Pavilion Gamebook kullanıyorum yaklaşık 3 ay önce aldım. Bende bu iki bilgisayar arasında kalmıştım çünkü özellikleri birebir aynı. Benim bu bilgisayarı asıl seçme sebebim 1TB hafızası vardı o nedenle aldım. Bende de aynı özellikler var. 3 aylık süre zarfında birsürü oyunu denedim. Hiçbir oyunda düşük performans almadım. Sadece keyfi olarak Ram yükseltmek istiyorum ancak aciliyeti yada zararı yok. Forza Horizon 4 de Ekstrem ayarlarda 60 -70 FPS alıyorum. Bence kaçırma. Bir süre sonra bi HDD yada SSD takviyesi yaparsın rahatına bakarsın.
Bu baktığım cihazın HDD yeri var mıdır acaba?

Evet .Eğer cihaz HDD ile gelmiyorsa o slot boş gelir. İstediğin bir zamanda HDD ekleyebilirsin. Ancak SSD hakkında birşey söyleyemeyeceğim çünkü halihazırda bir SSD ile geliyor. Kaç slot vardır bilemiyorum. Araştıracağım. Aynı zamanda çoğu bilgisayarda en az bir RAM slotu da boş olur.

Evet .Eğer cihaz HDD ile gelmiyorsa o slot boş gelir. İstediğin bir zamanda HDD ekleyebilirsin. Ancak SSD hakkında birşey söyleyemeyeceğim çünkü halihazırda bir SSD ile geliyor. Kaç slot vardır bilemiyorum. Araştıracağım. Aynı zamanda çoğu bilgisayarda en az bir RAM slotu da boş olur.
RAM slotu boş değil çünkü 2 adet 4 GB var. İlerleyen zamanlarda ya 12 GB ya da 16 GB' a yükseltirim zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı